Maldonado: Mám smlouvu do konce příštího roku

Pokud by Renault odkoupil Lotus, mohl by mít Pastor Maldonado problém. Stojí za ním totiž venezuelská ropná společnost PDVSA a Renault by nejspíše chtěl přivést svého partnera Total.
Maldonado: Mám smlouvu do konce příštího roku

„Mám smlouvu do konce příští sezóny,“ řekl Maldonado pro Motorsport.com. „V tuto chvíli vypadá vše v pořádku, ale ve formuli 1 nikdy nevíte.“

Maldonado se dokonce domnívá, že pokud Renault Lotus koupí, nebude to na něj mít vliv. „Myslím, že to nebude mít vliv na mou situaci. Přeji si to nejlepší pro tým, protože v současné době zažívá těžké časy. Je to skvělý tým, jsou velmi profesionální a vášniví, pokud jde o závodění. I v této době závodíme všichni společně, všichni dělají maximum a bojují do posledního kola.“

Grosjean ještě plány do budoucna nemá, ale připouští, že pokud by Renault Lotus koupil, bylo by to pro něj jako pro Francouze dobré.

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: Belgie: V prvním tréninku byl nejrychlejší Rosberg, Maldonado boural

10:36 | Podle Auto Hebdo u Renaultu končí šéf motorářů Rémi Taffin. U týmu pracuje 22 let.
18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
3. srpna | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.