Majitel Virginu si svoji směnu jako letuška odpracuje v květnu

Sázka, kterou loni uzavřeli majitelé týmů Virgin a Lotus, bude uzavřena teprve letos 1. května na letu společnosti Air Asia.
Majitel Virginu si svoji směnu jako letuška odpracuje v květnu

Když na začátku loňské sezóny vstoupily do formule 1 tři týmy nováčků, majitelé dvou z nich se vsadili, že jeden druhého porazí. Majitel Lotusu a aerolinek Air Asia Tony Fernandes uzavřel sázku s majitelem Virginu Richardem Bransonem. Poražený měl odsloužit směnu jako letuška u konkurenční letecké společnosti.

Jelikož Lotus nakonec obsadil v šampionátu desáté místo a Virgin byl až poslední, čeká Richarda Bransona uniforma letušek Air Asia. Oblékne si ji 1. května na letu z Londýna do Kuala Lumpuru.

"Máte čas do 24. dubna, abyste si rezervovali letenku na tomto letu, kdy budu poprvé (a téměř jistě naposledy!) pracovat jako letuška," uvedl Branson. Peníze získané z prodeje letenek poputují na charitativní účely.

Tým Virgin v letošní sezóně už nepatří Richardu Bransonovi, koupila ho ruská automobilka Marussia.

Další článek: Pirelli bychom měli tleskat, říká Sauber

9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.