Majitel Virginu nastoupí jako letuška, týmy z toho udělají charitu

Virgin prohrál v souboji s Lotusem, a proto si majitel britské stáje Richard Branson odpracuje směnu letušky v letadle majitele Lotusu Tonyho Fernandese. Oba se dohodli, že této události využijí pro charitu.
Majitel Virginu nastoupí jako letuška, týmy z toho udělají charitu

Před začátkem letošní sezóny se majitelé týmů Virgin Racing a Lotus Racing vsadili, že jeden druhého v šampionátu porazí. Poraženému vznikne povinnost obléci se jako letuška a odpracovat si směnu u konkurenčních aerolinek, protože Richard Branson a Tony Fernandes mají vedle svých týmů i letecké společnosti.

Virgin prohrál, a tak Branson oblékne barvy společnosti Air Asia a nastoupí do jednoho z letadel z flotily Tonyho Fernandese. "Soutěživý duch mezi námi a Virginem byl po celou sezónu skvělý, a první, kdo nám přišel pogratulovat na boxovou zeď, byl Richard," řekl Tony Fernandes. "Ta sázka běžela celou sezónu a teď nastal čas, aby se Richard připravil na tvrdou práci a bolest z vysokých podpatků!"

"Dohodli jsme se, že uděláme online dražbu lístků na let z Kuala Lumpuru do Londýna, abychom získali peníze pro charitu dle Richardova výběru, a aby měli fanoušci možnost se letu zúčastnit. Datum letu bude oznámeno velmi brzy a cílem je získat co nejvíc peněz pro dobré účely, aby mělo Richardovo nepohodlí co největší smysl!"

Diskuze (13) Další článek: Vítězný návrat Red Bullu do Rakouska
13:12 | Závody v Evropě budou také letos začínat v 15:10.
13:12 | Vedle Pascala Wehrleina by mohl na simulátoru Ferrari pracovat také Brendon Hartley.
11:34 | Ferrari by mělo mít 17. února (den před testy) v Barceloně filmovací den.
11. ledna | Pierre Gasly se zúčastní Závodu šampionů. Jede se v Mexiku za týden.