Majitel týmu Lotus by rád viděl Čandhoka závodit také v Indii

V první Grand Prix Indie by nakonec mohli startovat dva domácí jezdci, letos podruhé by mohl pro Lotus závodit Karun Čandhok.
Majitel týmu Lotus by rád viděl Čandhoka závodit také v Indii

Čandhoka nasadil Lotus už do Grand Prix Německa, dal mu vůz Jarna Trulliho. To samé by mohl udělat v Dillí. "Rád bych ho viděl ve voze (v Indii)," řekl majitel týmu Tony Fernandes. "Tým rozhodne."

Pokud indický závodník dostane v domácí Grand Prix příležitost, velmi pravděpodobně by to bylo znovu ve voze Jarna Trulliho. "Ano," potvrdil Fernandes. "Myslím, že náš jezdec číslo 1 je Heikki, i když Jarno ho tady (v Monze) v kvalifikaci porazil."

Účast v indickém závodě už potvrdil Narajn Kartykejan z týmu HRT, takže Čandhok by byl druhým domácím závodníkem na trati v Dillí. Pro oba se však jedná o jednorázovou příležitost na domácí půdě, permanentní závodní sedačku nemají.

Diskuze (18) Další článek: Alonso: Boj o titul skončil, chci alespoň druhé místo
20:20 | Fernando Alonso se připojí k Vettelovi a Russellovi a nasadí větší počet nových komponent – start z konce pole.
22:00 | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.
22. října | Valtteri Bottas nasazuje šestý motor. Dostane penalizaci 5 míst.
22. října | Kromě Vettela odstartuje z poslední řady v Austinu také George Russell. Také on nasadí novou pohonnou jednotku.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00