Majitel Red Bull dal pro Austrálii jasný cíl

arturo  |  21. 03. 2018 21:05

Sakra, já už mám asi dost ...já už nejsem schopen z toho vyčíst nebo pochopit, co to má být za jasný cíl... ?
Počkat si na Austrálii, kde se ukáže, jak na tom kdo je?

superklidas  |  21. 03. 2018 18:51

Ty kundo zkundová, start rakety LIVE na Bajkonuru ted na ČT24 s Andrew Faustelem co letí s Krtečkem. Rychlost 2700 metrů za vteřinu!!! 2,7km za vteřinu!! A my jak vocasi čumíme na šnečí f1!

Vocas Alonso opět bez šance na lepší umístění.Karma....😂

SauberBMW-fan  |  21. 03. 2018 17:11

0,5 vteřiny na Mercedes ? No to nevím. Na Fiat by to Max a Ricciardo jistě bezproblémů stáhli, ale na Mercedes a Hamiltona asi ne. Vidím to ale míň, tak 0,3 vteřiny za Mercedesem, Fiat vidím tak tu vteřinku dál.

„Pokud budeme do 0,5 s, tak to můžeme s našim šasi a jezdci dorovnat.“

No přesně Mateschitz ohodnotil kvalitu jezdců mercedesu

Checo jede

Rimsey  |  21. 03. 2018 16:28

Autor článku asi sám neví, co píše...kde je ten jasný cíl, to je to jeho uvidíme, věříme a doufáme?

El_Senor  |  21. 03. 2018 16:01

A kurde, vykon Hondy je na urovni Renaultu. To neni mozny, to jsou kecy. McL jasne svou maximalkou a vykonejsim Renaultem prevalcuje TR rozdilem tridy
Verime, fandime

Ondrej_V  |  21. 03. 2018 15:54

Ty už to nepij, ledviny se ti posraly a už i mozek to schytává.

Ferda.  |  21. 03. 2018 16:05

V každém případě jsme už loni viděli, že Honda je k Renaultu hodně blízko.

Agrese95  |  21. 03. 2018 16:16

Myslíš nespoľahlivosťou a prusemi?

Ferda.  |  21. 03. 2018 16:23

Tak v tom si byli zcela rovni.

Nardo F1  |  21. 03. 2018 18:20

Ferdo, ty otáčaš ako sa ti hodí...nebola Honda minulý rok náhodou to najhoršie na svete podľa teba?

Ferda.  |  21. 03. 2018 18:31

Byla, ale koncem sezóny se hodně zlepšila.

A to Dytrych Matějšnycl ani neví, že mekleren ma stejný motor a LEPŠÍ šasí, hehe.
Jejich řidič je dokonce Nejlepší!!!
Vzal sem si karkulačku a vyšlo mi, že alík dojede před klukama z RB.
No už v sobotu uvidíme jaké kdo má karty, Mergl bude asi bez konkurence, zase a Ferko uvidíme, sou ňák zticha.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

superklidas  |  21. 03. 2018 18:18

čověče s tou kalkulačkou to byl zas rozsek. Ale říkám si zda kalkulačku zná takový WC4E, že si celou svou karieru tak špatně zkalkuloval.. Ted se dokonce z něj stal platič, řekla Klér Wiljemsová o KIMOA

1 2

18:15 | Za incident s Mazepinem ve třetím tréninku byl Hamilton napomenut a tým dostal pokutu 25 000 euro.
16:53 | Hamilton jde před sportovní komisaře kvůli nerespektování dvojitých žlutých vlajek.
14:18 | První závod F2 vyhrál Armstrong. Piastri devátý, Čou se roztočil a dojel na chvostu pole. V závodě byly 2 safety cary, jeden (resp. dva) virtuální.
8:49 | Podle Pirelli je střední směs jen o 0,3 s pomalejší než měkká. Tvrdá pak o dalších 0,6 s.