Magnussen se domnívá, že by obstál i u top týmu

Junior McLarenu Kevin Magnussen se cítí připravený na postup do formule 1, a to na jakékoliv místo. Věří, že by nezklamal.
Magnussen se domnívá, že by obstál i u top týmu

Magnussena se McLaren snaží umístit do závodní sedačky a za tímto účelem oslovil Force Indii, Marussii a Lotus. Posadit ho do svého vlastního vozu považuje vzhledem k velkým změnám pravidel za riskantní.

Dánský mladík si ale myslí, že je připravený i na top tým. "Ano, pokud bych dostal šanci u velkého týmu, tak protože by ode mě očekával, že budu mít výsledky."

"Dobrý tým by si mě vybral jen tehdy, kdyby si myslel, že jsem nejlepší řešení, takže by to očekával. Já se cítím připravený. Vyhrál jsem vše, v čem jsem jezdil, tak proč by to mělo přestat ve formuli 1?"

Jediný top tým, který by Magnussena mohl vzít, je právě McLaren, protože ten ještě neuzavřel jezdeckou sestavu pro příští rok a mohl by se zbavit Péreze.

Magnussen však možnou promoci ve Wokingu moc komentovat nechtěl. "Nedokážu říct, nevím. Doufám, to je vše, co můžu říct."

Další článek: Ve zkráceném třetím tréninku byl v Indii nejrychlejší Vettel

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.