Magnussen přirovnal Alonsa k Neymarovi

Fernando Alonso si stěžoval v týmovém rádiu na chování Kevina Magnussena. Ten ho nepřímo přirovnal k Neymarovi a nemyslí to jako kompliment.
Magnussen přirovnal Alonsa k Neymarovi

Neymar se stal terčem posměchu kvůli svému simulování na nedávno skončeném Mistrovství světa ve fotbale.

Magnussen v Německu reagoval na slova Fernanda Alonsa, který v týmovém rádiu řekl mimo jiné to, že co vidí u Magnussena, to nikdy v životě dříve neviděl.

Jezdec Haasu říká, že s Alonsem nemá mimo trať problém, ale neví, zda Alonso nemá nějaký problém s ním.

„V týmovém rádiu si hodně stěžuje,“ řekl Magnussen. „Ale myslím, že to vidíme i v jiných sportech. Dokonce i sportovci jako Neymar trochu přehánějí.“

Alonso chtěl, aby stewardi Magnussena potrestali, ale to se nestalo. „Stewardi a ředitel závodu na to nereagovali, takže to nemusíme komentovat,“ přidal se Steiner. 

Podle šéfa Haasu se Alonso snaží ovlivnit rozhodování stewardů, aby jeho soupeř dostal penalizaci.

„Fernando dělá svou práci, je jedním z nejlepších jezdců a je velmi dobrý ve všech ohledech. Tohle dělá už dlouho. Ví, kde zatlačit, a tak to zkusil. Snaží se pro sebe získat maximum, ale před dvěma týdny to nefungovalo.“

Foto: Getty Images / Lars Baron

Diskuze (36) Další článek: Jezdci Haasu už nesmí na startu vzájemně kolidovat, říká Steiner
6. prosince | Podle Mercedesu Hamilton kvůli poškození předního křídla po kontaktech s Oconem a Verstappenem přišel o 0,4 s na kolo. Hamilton po těchto kontaktech zajel ve 47. z 50 kol nejrychlejší kolo závodu.
6. prosince | Update o Fittipaldim po včerejší nehodě ve F2. Jeho bratr Pietro Fittipaldi uvedl: Má zlomeninu na pravé patě, ale naštěstí jsou věci mnohem lepší, než jsme všichni očekávali. Děkuji FIA, týmu a veškerému lékařskému personálu zde v Saúdské Arábii.

GP Abú Dhabí 2021

Pátek 10. prosince 2021
1. trénink 10.30–11.30
2. trénink 14.00–15.00
Sobota 11. prosince 2021
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 12. prosince 2021
Závod 14.00