Magnussen přirovnal Alonsa k Neymarovi

Fernando Alonso si stěžoval v týmovém rádiu na chování Kevina Magnussena. Ten ho nepřímo přirovnal k Neymarovi a nemyslí to jako kompliment.
Magnussen přirovnal Alonsa k Neymarovi

Neymar se stal terčem posměchu kvůli svému simulování na nedávno skončeném Mistrovství světa ve fotbale.

Magnussen v Německu reagoval na slova Fernanda Alonsa, který v týmovém rádiu řekl mimo jiné to, že co vidí u Magnussena, to nikdy v životě dříve neviděl.

Jezdec Haasu říká, že s Alonsem nemá mimo trať problém, ale neví, zda Alonso nemá nějaký problém s ním.

„V týmovém rádiu si hodně stěžuje,“ řekl Magnussen. „Ale myslím, že to vidíme i v jiných sportech. Dokonce i sportovci jako Neymar trochu přehánějí.“

Alonso chtěl, aby stewardi Magnussena potrestali, ale to se nestalo. „Stewardi a ředitel závodu na to nereagovali, takže to nemusíme komentovat,“ přidal se Steiner. 

Podle šéfa Haasu se Alonso snaží ovlivnit rozhodování stewardů, aby jeho soupeř dostal penalizaci.

„Fernando dělá svou práci, je jedním z nejlepších jezdců a je velmi dobrý ve všech ohledech. Tohle dělá už dlouho. Ví, kde zatlačit, a tak to zkusil. Snaží se pro sebe získat maximum, ale před dvěma týdny to nefungovalo.“

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Jezdci Haasu už nesmí na startu vzájemně kolidovat, říká Steiner

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10