Lucas di Grassi se stal spolumajitelem GP3 týmu Addax

Pilot týmu Virgin Racing Lucas di Grassi získal minoritní podíl ve španělském týmu Addax, jenž se účastní šampionátu GP3. Chce pomáhat mladým jezdcům.

Brazilec pro tým Addax závodil v roce 2008 v sérii GP2, takže se dobře zná s jeho majitelem Alejandrem Agagem. "Byl jsem u něj velmi spokojený a v roce 2008 jsem s ním dosáhl důležitých cílů," uvedl di Grassi. "Teď jsem zpět, abych nabídl své služby především ve sportovní oblasti."

"Těším se, že budu pracovat na projektu, který je skutečnou platformou pro mladé jezdce. Budu se snažit jim pomáhat s technickou a taktickou přípravou, dávat jim informace o okruzích, závodních strategiích a tak dále."

Alejandro Agag prozradil, že di Grassi zůstal od svého odchodu s týmem Addax v úzkém kontaktu. "Je to mladý jezdec, který se už etabloval mezi světovou elitou v tomto sportu, a proto jsme přesvědčení, že svými zkušenostmi a profesionálním přístupem přispěje k úspěchu, kterého chceme v dohledné době dosáhnout. Víc než podílníkem je pro tento tým důležitým přínosem."

Doporučujeme

Články odjinud