Lowe je spokojen, jak se Mercedes přizpůsobil změnám pneumatik

Nová akvizice technického týmu Mercedesu Paddy Lowe se těší, až se bude více podílet na práci v týmu, ve kterém vidí potenciál do nadcházejících závodů. Je spokojen, jak se stáj v průběhu sezony zlepšuje.
Lowe  je spokojen, jak se Mercedes přizpůsobil změnám pneumatik

Nový výkonný technický ředitel Mercedesu Paddy Lowe si pochvaluje pokrok, který Mercedes během sezony udělal. Bývalý inženýr Williamsu a McLarenu se svého nového zaměstnání oficiálně ujal před Velkou cenou Kanady.

Na letošním monopostu W04 se ještě Lowe podílet nemohl, ale už nyní vymýšlí jeho zlepšení. Má radost z nedávných úspěchů týmu, které mu dodávají optimismus do zbytku sezony. "Zlepšení nesouvisí se mnou. Tým letos vyrobil skvělé auto. Byly tu dva problémy, kterým bylo třeba porozumět, především v závodním režimu, ale rozhodně jsme udělali pokrok," řekl pro Sky Sports.

"Zkusili jsme nějaké věci. Tým je velmi silný a odvádí skvělou práci, aby porozuměl problémům a adaptoval se za chodu na nové podmínky, protože pneumatiky se měnily. Doufejme, že jsme teď dosáhli stability, a to je velmi slibné pro nadcházející závody," věří.

Další článek: Statistický přehled po prvních deseti závodech sezony

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
8:58 | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.