Lotus vs. Virgin: Kdo prohraje, bude pracovat jako letuška?

Branson nabídl Fernandesovi sázku.
Mezi novými týmy se schyluje k velké rivalitě. Při prezentaci Lotusu F1 řekl jeho šéf Tony Fernandes, že hlavním cílem je porazit Virgin Racing, protože Richard Branson je velkým konkurentem v oblasti letecké dopravy.

"Hlavně musíme být před Bransonem, jinak odstoupím a zabiju se," vtipkoval Fernandes.

Bransonovi tato poznámka neunikla a chytil se jí. Lotus považuje za velkého soupeře a nabídl Fernandesovi smírnější řešení pro případ, že by byl Virgin Racing v šampionátu 2010 lepší.

"Pocházím z hudebního průmyslu, takže bychom mu asi dokázali vybrat hudbu na pohřeb," smál se Branson. "Ale Tonyho mám hodně rád, takže doufám, že se nebude muset zabít."

"Zároveň bychom ho ale samozřejmě chtěli porazit. Možná bychom mohli vymyslet jinou výzvu. On má aerolinky, my máme aerolinky a pokud ho porazíme, mohl by k nám přijít pracovat jako letuška Virginu."

"Zajistíme, aby mu oblečení letušky perfektně sedlo. Mám podezření, že po nás bude chtít, aby to platilo oboustranně. Budu si muset prověřit, jak půvabné mají oblečení pro letušky, ale té hry bych se zúčastnil a naprosto věřil, že vyhraji."

Na závěr Branson všechny ujistil, že se mezi Virginem a Lotusem jedná o přátelskou rivalitu.
Další článek: Monopost týmu Virgin vyjede na trať v únoru

11:19 | Jack Aitken zůstává rezervním jezdcem Williamsu.
9:41 | Kromě společnosti Uralkali přichází k Haasu také německá telekomunikační firma 1&1.
2. března | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
2. března | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...