Lotus udělal změnu v managementu, o tituly chce bojovat za tři roky

Ve vedení týmu Lotus proběhla menší organizační změna s cílem dalšího posílení. Majitel stáje chce za pár let vrátit do Enstonu tituly.
Lotus udělal změnu v managementu, o tituly chce bojovat za tři roky

Lotus oznámil, že jeho novým provozním ředitelem stal Thomas Mayer. Nahradil Patricka Louise, který tuto roli zastával doposud a který se přesunul na pozici výkonného ředitele. Oba podléhají přímo šéfovi týmu Ericovi Boullierovi.

"Náš boj o návrat na špičku startovního pole je kontinuálním procesem a naší pozornosti neunikne nic," řekl majitel týmu Gérard Lopez. "Patrick Louis a Eric Boullier doposud přispěli nedocenitelným způsobem a teď se díky nominaci Thomase Mayera na pozici provozního ředitele budou moci lépe soustředit na svoji práci."

"Thomas k nám přichází s patnáctiletými zkušenostmi z oboru. Má rozsáhlé znalosti z provozu velké výroby, logistiky a organizace."

Navzdory všem změnám neočekává Lopez rychlé výsledky, na návrat na příčky nejvyšší má tým čas.

"Naše úsilí soustředíme na cíl znovu bojovat o šampionát v roce 2015 nebo 2016, abychom navázali na dědictví titulů enstonského týmu z šampionátů 1994, 1995, 2005 a 2006," dodal.

Další článek: P Zero versus Cinturato

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.