Lotus popřel příchod Alonsa, a pak to celé pokazil

Marketingové oddělení Lotusu je dlouhodobě…řekněme trochu jiné, ne tak konzervativní a nudné ve srovnání s jinými týmy. Můžeme si vzpomenout na komentáře na Twitteru v době, kdy odešel Kimi nebo Boullier.
Lotus popřel příchod Alonsa, a pak to celé pokazil

Z kraje týdne se objevila spekulace, že by Alonso mohl zamířit do Lotusu. Tam ho prý zve Flavio Briatore a peníze má dodat kanadský miliardář Lawrence Stroll.

Spekulaci německých médií už popřel jak Briatore (který to označil za blbost), tak také Gérard Lopez, který se o tom dozvěděl z internetu. 

Těžko říct, zda to byl záměr, ale Lotus si dnes na Twitteru z lidí tak trochu vystřelil. Lotus je samozřejmě pokračovatelem Renaultu, se kterým Alonso získal titul mistra světa. Od prvního vítězství titulu právě dnes uplynulo devět let. Připomenutí tohoto úspěchu by na Twitteru Lotusu snad ještě nějakou logiku mělo, stejně jako nedávné blahopřání McLarenu k Alonsovým narozeninám. Lotus ale připomíná Alonsovo první vítězství za Renault při GP Maďarska 2003.

Těžko říct, co tím Lotus myslel. Za předešlými úlety stál zřejmě šéf marketingu Stéphane Samson, kterého ale Lotus před časem vyhodil a to údajně právě za příspěvek na Twitteru, který o homosexuálech a porušování jejich práv v Rusku během olympiády v Soči. 

Další článek: Hamilton má skromnost Clarka Kenta, myslí si Coulthard

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10