Lotus: Maďarsko ukáže, jak na tom jsme

Tým Lotus věří, že Velká cena Maďarska poskytne odpověď na to, jak si stojí v porovnání se svými soupeři.
Lotus: Maďarsko ukáže, jak na tom jsme

Ve Velké ceně Velké Británie se týmu z Enstone příliš nedařilo. Pro oba jezdce skončil závod vinou kolize už v prvním kole.

„Když se celkově podíváme na ten víkend, tak jsme nebyli schopni ukázat rychlost, kterou jsme předváděli na většině letošních závodů,” řekl zástupce šéfa týmu Federico Gastaldi.

„Budapešť by ale měla ukázat, zda to bylo jen charakterem okruhu Silverstone, nebo zda nám soupeři odskočili.”

A i přesto, že je Lotus znovu pravidelným sběratelem bodů, se tým musí podle Gastaldiho ještě zlepšit, aby mohl být se svou prací spokojen.

„Když se z pohledu výkonnosti podíváte, jak jsme na tom byli loni, tak je jasné, že jsme udělali velký krok vpřed,” řekl.

„Když se podíváte dva tři roky dozadu, tak je patrné, že máme potenciál pro další zlepšení.”

„S vozem můžeme dosáhnout nějakého zlepšení v rychlosti a spolehlivosti. O to ale vždy jde - neustále chcete mít rychlejší vůz, který nikdy neselže nebo nebude mít žádné problémy.”

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: Získat titul u Williamsu je velmi obtížné, myslí si Bottas

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.