Lotus dá v Barceloně příležitost Palmerovi

Lotus dnes potvrdil jezdeckou sestavu pro testy v Barceloně. Kromě závodních jezdců se sveze také šampion série GP2 Jolyon Palmer.
Lotus dá v Barceloně příležitost Palmerovi

Palmer vyhrál vloni GP2, pak testoval s Force Indií a od letošního roku je rezervním jezdcem Lotusu. Do vozu se posadí v pátek.

Ve čtvrtek bude řídit vůz Pastor Maldonado, kterého uvidíme také v sobotu. Co je velmi zajímavé, Romain Grosjean bude jezdit jen v neděli.

Připomeňme, že Lotus přijel do Jerezu pozdě a měl nastoupit až třetí den. Nakonec mechanici stihli přes noc dát vůz dohromady a na trati se tak objevil Lotus už druhý den. Dva dny odjel v Jerezu Maldonado, jeden den Grosjean. Po prvních barcelonských testech tak bude mít Maldonado na svém kontě 4 testovací dny, Grosjean jen 2.

Další článek: Force India před testy v Barceloně

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna