Lewis mi za služby zaplatil tři milióny liber, vzpomněl si Hamilton starší

Anthony Hamilton u soudu obrátil a přiznal, že za manažerské služby svému synovi dostal zaplaceno, a to nemalé peníze.
Lewis mi za služby zaplatil tři milióny liber, vzpomněl si Hamilton starší

Minulý týden se Hamilton starší u soudu dušoval, že od svého syna Lewise, jemuž dělal manažera do roku 2010, nedostal ani cent.

Tento týden však svoji výpověď změnil a přiznal, že celkem dostal 3 milióny liber. "Úplně jsem zapomněl, že tu byla smlouva mezi Lewisovou a mojí společností. Za roky 2007, 2008 nebo 2009 jsem nikdy nevystavil fakturu."

"On zaplatil poté, co jsme se rozešli v roce 2010. Pořád platil HMG (Hamilton Management Group) půl miliónu liber ročně až do roku 2012."

Tato fakta vyšla najevo v rámci soudního procesu, který řeší spor mezi Hamiltonem starším a Paulem di Restou o předčasné vypovězení manažerské smlouvy.

Nařčení, že minulý týden poskytl zavádějící důkazy, se Hamilton bránil slovy: "To není pravda. Já osobně jsem zaplaceno nedostal, ale moje společnost dostala zaplaceno."

S důkazy, které Hamilton předkládá, má u soudu více problémů. Nejdříve se také bránil obvinění, že antedatoval některé emaily, ale pak přiznal, že k tomu mohlo dojít proto, že technici u něj doma instalovali zabezpečovací systém, přičemž několikrát změnili datum v jeho iPadu.

Přiznal také, že Di Restovi lhal o sponzorovi Go Fast, se kterým chtěl skotský jezdec uzavřít smlouvu. Hamilton tvrdí, že nabídka Go Fast byla jasný podvod, proto si vymyslel, že smlouvu není možné uzavřít z důvodu, že příslušná práva vlastní Force India.

Další článek: Dvojnásobné body z poslední GP by změnily tři mistry světa poslední dekády

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10