Lewis Hamilton fušuje do muziky, nahrává hip hopové album

Pilot Mercedesu rád říká, že by byl rád osobností i mimo závodní dráhu. Jak se zdá, dělá vše pro to, aby dosáhl svého cíle. Na pomoc si přizval známého hudebníka Angela.
Lewis Hamilton fušuje do muziky, nahrává hip hopové album

Hamilton vždy choval velkou náklonnost k muzice. Na závody ho byla navštívit už pěkná řádka hudebních hvězd, převážně pak z oblasti hip hopu a r'n'b. Svůj čas v poslední době mimo tělocvičnu a závodění trávil i v nahrávacím studiu, kde spolupracuje s hudebníkem, zpěvákem a skladatelem Angelem, který se mimo jiné podílel na písních Rihanny, Dizzee Rascala či Franka Oceana. 

Osmadvacetiletý závodník již v minulosti několik písniček nahrál, zatím to však pokaždé bylo pouze "do šuplíku". Tentokrát ovšem existuje šance, že by svou novou desku představil veřejnosti.

"Lewisovy písničky, který už máme nahraný, jsou sakra cool! Určitě zní líp než spousta jiných lidí. Je to řádnej zpěvák. Takovej závan čerstvýho vzduchu. Má fakt v pohodě hlas. Doufám, že to půjde ven, protože je to fakt šílený. Zatím teda pouze nahrává. Je to perfekcionista a nechce nic uspěchat. Když to nezní dobře, nahrává znova. 

Jeho styl je hodně širokej. Občas zarapuje, takovým tím drsným jižanským stylem, jindy zase zazpívá popový nebo soulový písničky. Děláme všechny možné žánry. Na papír jsme hodili už kolem dvanácti písniček," prozradil na Hamiltona Angel, jehož kořeny rovněž leží v Grenadě. 

Nicole Scherzinger, Hamiltonova přítelkyně a hudební hvězda, svého milého v jeho hobby podporuje. Zatím to ale nevypadá, že by tato britsko-americká dvojice nahrála nějaký duet. 

Hamilton není zdaleka prvním pilotem formule 1, který koketuje s muzikou. Damon Hill je šikovným rockovým kytaristou, Jaime Alguersuari je znám také jako DJ a například takový Jacques Villeneuve vydal notoricky známé a zoufale neúspěšné popové album Accepterais tu. 

Jaký názor na Hamiltonovy snahy máte vy, milí čtenáři? Nebojte se o svůj názor podělit v diskusi. Těšíme se na vaše komentáře! 

Diskuze (145) Další článek: Iceman: Co na něj práskli jeho blízcí?
23:58 | Podle webu RACER bude Nico Hülkenberg v pondělí na okruhu Barber testovat vůz McLarenu pro IndyCar.
18. října | Fernando Alonso zdá se pojede v USA se designem helmy, kterým chce podpořit sopečnou erupcí zasažený ostrov La Palma. Více uveřejní ve čtvrtek.
18. října | Bývalý šéf motorářů Renaultu Remi Taffin našel novou práci. Bude technickým ředitelem společnosti ORECA, který působí ve vytrvalostních závodech.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink 18.30–19.30
2. trénink 22.00–23.00
Sobota 23. října 2021
3. trénink 20.00–21.00
Kvalifikace 23.00–00.00
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00