Lewis Hamilton dnes naposledy usedl do vozu McLaren

Lewis Hamilton se dnes naposledy posadil do vozu McLaren. Stalo se tak v rámci charitativní akce na mezinárodním letišti na Maltě.
Lewis Hamilton dnes naposledy usedl do vozu McLaren

Na mezinárodním maltském letišti se během dnešního dne naposledy posadil do vozu značky McLaren Lewis Hamilton. Tuto příležitost mu poskytla společnost Vodafone, která byla jedním z významných sponzorů charitativní automobilové show Paqpaqli Ghall-Istrina. Výtěžek z celé akce poputuje na konto největšího maltského dobročinného fondu L-Istrina. Společnost Vodafone předala pořadatelům šek na 30 tisíc euro.

K prohlédnutí dnes na Maltě bylo více než 900 vozů, dalších 150 se jich projíždělo po letišti v rámci demonstračních jízd. Hřebem celé akce byl pak mistr světa z roku 2008 Lewis Hamilton ve voze MP4-26 z roku 2011. Britovu jezdeckému umění přihlížely na letišti nejen davy nadšených fanoušků, ale i sám maltský prezident George Abel. 

Další článek: Renault: Ve formuli 1 je naší prioritou Red Bull

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.