Lewis a Campana se svezou ve Ferrari F60

Závodníci z italské formule 3 Michael Lewis a Sergio Campana si příští týden vyberou odměnu od Ferrari, budou testovat ve voze formule 1.
Lewis a Campana se svezou ve Ferrari F60

Campana a Lewis budou odměněni za své úspěchy ve formuli 3. Campana italský národní šampionát vyhrál, zatímco Lewis se stal nováčkem roku a skončil druhý.

Ferrari oba posadí do svého monopostu formule 1 z roku 2009 příští týden na okruhu ve Vallelunze. Jezdit budou v den, kdy v Abú Zabí začnou testy mladých talentů, tedy 15. listopadu.

Pětadvacetiletý Ital Campana strávil v italské formuli 3 už tři sezóny a letos se stal poprvé mistrem. Předtím závodil ve formuli Renault 2.0. Dvacetiletý Američan Lewis závodil v předchozích letech v různých sériích formule BMW.

Diskuze (4) Další článek: Steve Nielsen přestoupil z Renaultu do Lotusu
17:05 | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".
18:46 | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
24. října | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
24. října | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod Verstappen