Lékaři začali probouzet Schumachera, potvrdila jeho mluvčí

Po dřívějším odmítnutí informací o snaze lékařů pozvolna probudit Michaela Schumachera z umělého spánku je jeho mluvčí Sabine Kehmová nyní potvrdila.
Lékaři začali probouzet Schumachera, potvrdila jeho mluvčí

Kehmová vysvětlila, proč s potvrzením čekala. "Množství Michaelových sedativ je snižováno, aby byl umožněn začátek procesu probouzení, který může trvat dlouho," uvedla v prohlášení.

"Pro ochranu rodiny bylo původně dohodnuto zainteresovanými stranami, že tuto informaci sdělíme, teprve až bude tento proces konsolidovaný."

Kehmová zároveň vyzvala, ať fanoušci a média dál nechávají nemocnici v Grenoblu, kde je Schumacher hospitalizován, v klidu.

"Rodina Michaela Schumacher znovu žádá, aby bylo respektováno její soukromí a lékařská tajemství a aby nebyli při práci rušeni doktoři, kteří se o Michaela starají. Zároveň si rodina přeje vyjádřit, že si cení sympatií z celého světa."

Diskuze (35) Další článek: Button: Boullier pomůže, MP4-29 je lepší než předchůdce
10:04 | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
1:59 | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.
20:20 | Fernando Alonso se připojí k Vettelovi a Russellovi a nasadí větší počet nových komponent – start z konce pole.
22. října | Toto Wolff přiznal, že Mercedes má problémy se spolehlivostí, kterou stále úplně nepochopil. Bottas nasadil šestý motor.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod 21.00