Lékaři začali probouzet Schumachera, potvrdila jeho mluvčí

Po dřívějším odmítnutí informací o snaze lékařů pozvolna probudit Michaela Schumachera z umělého spánku je jeho mluvčí Sabine Kehmová nyní potvrdila.
Lékaři začali probouzet Schumachera, potvrdila jeho mluvčí

Kehmová vysvětlila, proč s potvrzením čekala. "Množství Michaelových sedativ je snižováno, aby byl umožněn začátek procesu probouzení, který může trvat dlouho," uvedla v prohlášení.

"Pro ochranu rodiny bylo původně dohodnuto zainteresovanými stranami, že tuto informaci sdělíme, teprve až bude tento proces konsolidovaný."

Kehmová zároveň vyzvala, ať fanoušci a média dál nechávají nemocnici v Grenoblu, kde je Schumacher hospitalizován, v klidu.

"Rodina Michaela Schumacher znovu žádá, aby bylo respektováno její soukromí a lékařská tajemství a aby nebyli při práci rušeni doktoři, kteří se o Michaela starají. Zároveň si rodina přeje vyjádřit, že si cení sympatií z celého světa."

Další článek: Button: Boullier pomůže, MP4-29 je lepší než předchůdce

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.