Leclerc vyhlíží zajímavou kvalifikaci

Ferrari by v Nizozemsku mělo mít lepší formu než v Belgii. Leclerc si však uvědomuje, že Red Bull ještě neukázal svou sílu.
Foto: Getty Images / Clive Mason
Leclerc vyhlíží zajímavou kvalifikaci | Foto: Getty Images / Clive Mason

Charles Leclerc (6./1.)

Poněkud rozpačitý začátek a slibný konec, takový byl pátek v podání Charlese Leclerca. Monačan tuší, že Ferrari má ještě prostor pro zlepšení.

„Ve druhém tréninku jsme trochu zrychlili, ale zatím to minimálně v mém případě není ono. Máme před sebou dost práce. Věřím, že zítra to bude lepší. Mimo Maxe a Checa jsme byli všichni velmi blízko sebe. Je mi ale jasné, že za sebou mají smolný den, takže by to zítra mělo být zajímavé,“ věří Leclerc.

Carlos Sainz (3./2.)

Španělský závodník si legendární Zandvoort užívá. Na své konto si v obou trénincích připsal slušná umístění a zůstává proto pozitivně naladěn.

„Celkově za sebou máme povedený pátek. Zandvoort je skvělá trať a představuje výzvu pro jezdce i auta. Moc si to tu užívám. Co se naší rychlosti týče, vše proběhlo hladce a splnili jsme náš plán. Vyšly nám kvalifikační i závodní simulace. Vypadá to, že mezi námi a nejbližšími rivaly je to velice těsné. Jakýkoliv posun, který vymyslíme přes noc, nám může v kvalifikaci velice pomoct,“ tuší Sainz.

Další článek: Problémy s převodovkou Verstappenovi zkazily oba tréninky

Témata článku: , , ,