Leclerc speciální helmou uctí otce a Bianchiho. Týmy Laudu

Do Monaka spousta jezdců vozí speciální design helmy. Leclerca čeká domácí závod, a tak si také on připravil něco speciálního.

Charles Leclerc bude mít v Monaku helmu, která z poloviny kopíruje helmu jeho kamaráda Julese Bianchiho a z poloviny design helmy Leclercova otce, který zemřel před dvěma lety. V mládí také on závodil. Fotografie helmy najdete v galerii.

Týmy pak budou připomínat zesnulého Nikiho Laudu. Zatím jsme mohli vidět připomínku na voze Toro Rosso a samozřejmě také Mercedesu. Můžeme ale očekávat, že týmů s podobným motivem bude více.

Další článek: Alfa Romeo a Haas nasadí v Monaku vylepšený motor Ferrari

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.