Leclerc se rozešel s přítelkyní. Podle ní se chce věnovat jen Ferrari

Charles Leclerc se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní. Podle ní se chce Monačan věnovat jen formuli 1.

Leclerc přišel do Ferrari po pouhém roce ve formuli 1, což vzbuzovalo nejen údiv ale také obavy. Už ve druhém závodě ale bojoval o vítězství. Toho se dočkal až ve Spa po letní přestávce. A krátce poté přišla i změna v jeho osobním životě. Leclerc se měl rozejít se svou přítelkyní Giadou Gianni.

O mladé ženě se toho moc neví. Jen to, že má 21 let, s Leclercem chodila od roku 2015 a je původem z Itálie. Zprávu o rozchodu oznámila přímo ona v živém vysílání na Instagramu. „Charles mě opustil. Chce se věnovat pouze Ferrari.“

Příčiny a podhoubí současného napětí u Ferrari

Příčiny a podhoubí současného napětí u Ferrari

O rodinném a partnerském životě jezdců formule 1 se často vtipkuje. Slavné pravidlo říká, že co dítě, to nějaká ta desetinka na kolo navíc.

Podobné téma se také řešilo v době, kdy Lewis Hamilton jezdil za McLaren a na trati podával nekonzistentní výsledky. Spekulovalo se, že jednou z příčin byly problémy s přítelkyní.

Leclercův týmový kolega Sebastian Vettel si soukromí chrání. Nedávno si vzal svou dlouholetou přítelkyni Hannu Prater, se kterou se zná už od dětství. Společně  vychovávají dvě dcery.

Nové fotografie paní Columbové: Sebastian Vettel a Hanna Prater

Nové fotografie paní Columbové: Sebastian Vettel a Hanna Prater

Váš názor Další článek: Hezčí než svatozář? V IndyCar testovali aeroscreen