Leclerc nadšený prvním dnem v novém týmu

Hajzlík  |  30. 11. 2018 12:20

Myslím, že vedení Ferka nejsou úplní blbci a určitě vědí:

1. z telemetrie, kdo je rychlejší jezdec, z toho co říká Ariva je jasné, že Vokurka je jednoznačně vpředu a zobák se musí hodně učit. Je mladý, je talentovaný, takže šanci jednoznačně má a dostane se mu nejlepších učitelů na nejprestižnější škole, ale nesmí se složit pod tlakem, který je ve špičkovém týmu.

2. Největší chybu, kterou by Ferko mohlo udělat, by bylo nechat je mezi sebou závodit. To by byla jednoznačná voda na mlýn Merglu a Lojzíka, protože Vokurka by se vybodl na soutěžení s Lojzou, soustředil by se na mladého zobáka, toho by rozcupoval na trati i psychicky a Ferko by nemělo ani titul a navrch by pohřbilo jezdeckou naději do budoucna.

3. Pokud v tomto roce získají titul a zobák se vyklube v rovnocenného jezdce s Vokurkou, což ovšem nepoznají internetoví blafalové pohledem na TV, ale jenom šéfové týmů s přístupem do dat, tak mohou na sezónu 2020 vyhlásit něco ve smyslu kdo bude lepší v prvních 8 závodech, tak se na zbytek sezóny stává jedničkou s jednoznačnou podporou toho druhého a může se stát, že zobák v mezičase vyroste a zlepší se skutečně tak, že bude mít šanci.

Je potřeba si uvědomit, že řada supertalentů na které se v posledních letech při vstupu nakydal metrák očekávání v poslední době nesplnila tyto naděje a svým způsobem vyhořela (Vandoorne, Ocon, Max) a v lepším případě jsou z nich jen čekatelé (Max) nebo si rovnou balí a pálí do pitchi (Ocon, Vandoorne). Ono je krapet rozdíl zvládat tlak od Sonyho, jednoznačně největší kopyto v současné F1, nebo od Vokurky, který jezdí špičku a mydlí se s Lojzou.

Lando Norris ameriko  |  29. 11. 2018 18:41

Seb je velmi rychlý a pokud nedělá kraviny, těžko k poražení. Toto ví i u Ferrari a moc dobře. Mě je udivuje, že diskutující zapomínají na to, že Seb má s Ferrari už druhou smlouvu a tuto dva roky. Takže mu platí i příští rok a tam je týmová jednička. A nástupem nějakého jezdce se jemu smlouva nemění. Leclerc bude první rok se učit a sbírat zkušenosti a krýt záda Sebovi. Na rok 2020 už Seb smlouvu nemá, aspon myslím, takže až tam se bude lámat chleba. Ale v roce 2019 musí Ferrari šlapat jako jeden muž a to znamená Leclerk nosič vody a Seb boj o titul. Není jiná možnost. Kdo má trošku v hlavě, tak toto musí vědět.

Anonymizovaný  |  29. 11. 2018 12:15

ono rychly nebo pomaly, na tom cca 6km okruhu byt rychlejsi nebo pomalejsi o jednu desetinu... to je neco co oddeluje dobre od prumernych. seb ukazal ze tu desetinu umi. pomerne pravidelne se umi rovnat hamovi. jestli je leclerk tohodle taky schopen, to se zjisti. ale nemuzete rict, ze to bude hnedka super. muze jezdit celoz sezonu desetinu za sebem a bude z nej co, ten hrozne pomaly? bottas je pro mne pomaly. pokud nedokaze byt pravidelne za hamem ale preskakuje ho jiny tym. to je bida.

Fetl bude u Ferrari jedničkou i příští rok, nemůžou přece vsadit všechno na kluka, kterýmu teče mlíko po bradě! Vzpamatujte se!
Děte na vzduch!
Jasně že bude ve Ferrari rychlý, i Bottas je v Mercedesu celkem rychlý.
To jestli ustojí tlak, kterej si zatím nedokáže ani představit, se teprve uvidí.

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

Kimi Räikkönen milanek001  |  29. 11. 2018 10:57

No Dvojku z Vettela asi neudělají to souhlasím přeci jen 4 násobný mistr to je.
Ale letos si zadělal na to, že ....
Leclerk se jevý být rychlý, konzistentní, klidný, .... stojeji za ním vlivní lidé
Arrivabenne sice deklaruje podporu Vettelovi, ale že by mu nedali možnost?
Bude to myslím tvrdý boj a já to vidím už trošku víc pro Leclerka.
Jediné co bude pro Ferrari problém je, že pokud jim pak Vettel bude chtít odejít do Mercedesu, nebo RB... a Lecerk nebude mistr světa 2019 .... budou mít složité koho místo Vettela? .... protože jednoho zkušenějšího ladiče k Leclerkovi pořád budou potřebovat .... takže tohle je asi hlavní Vettelova výhoda .... že si ho budou chtít udržet. kvůli celkové síle týmu bude to zajímavé hodně
Já sázím na Leclerka a Vettelův odchod - koho za něj však nevím .... třeba Sainze?

Sebastian Vettel BMWforever  |  29. 11. 2018 12:18

Mě se taky líbí, ale neposuzoval bych to takto.
Pokud se Leclerkovi něco povedlo, bylo z toho pozdvižení.
Pokud se mu něco nepovedlo (a takové závody měl), tak ta to nikdo neukazoval. Vzhledem k tomu v jakém autě sedí.
Tuto výhodu Seb nemá. Pokud vyhrál, každý jásal. Pokud ne, každý kritizoval a poukazoval na jeho chyby.
Není to úplně jednoduché takto hodnotit.

Leonfill  |  29. 11. 2018 09:20

Leclerc je sympatak... drzim mu palce. Ale vieme svoje...Taliani su taliani.

Kimi Räikkönen milanek001  |  29. 11. 2018 08:44

No Leclerk vypadá dobře .... Vettel právě že pod tlakem chybuje docela dost - jestli se nepoučí bude to pro něj špatné - Letošek prohrál hodně i proto, že pořád chtěl být nejrychlejší ... například když Kimimu nedal 0,5s hned povídal, že udělal chyby a podobně - jenže chyby jsou součástí .... Leclerk ho možná porazí
Arri sice chce aby mistrem byl Vettel, ale brzdit Leclerka asi nebudou respektive budou ho brzdit ještě méně než Kimiho .... Zdá se že Leclerk má dobrou image - ještě ale bude muset ukázat nějaký vhodný mix Bojovnosti ... Aby z něj byl Senna2 a smázl z téhle pozice Maxe ... který na to nemá ksicht Né že by šlo o xicht, ale v posledku jde o celý komplex ...
TJ Já sázím na Leclerka - ne proto, že bych si myslel, že Vettel na to nemá, ale proto, že si myslím, že Leclerk bude prakticky hned ještě lepší
Otázkou nakonec bude, jestli Ferrari vůbec v dohledných 5 letech nějaké MS získá
Ale Leclerk nakonec dobrá volba. A kimi v Sauberu bude jako v Lotusu skvělý Takže Fandim Leclerkovi ode dneška.
A ocasovi S fanovi radím aby poslal Alíkovi pětikorunu aby nebyl smutný že je definytivně poražený. už se do F1 nekoukne aniRenault nezešílí a Mclaren se nezlepší dostatečně - šejk jen chtěl aby "uklidnil" zbylé sponzory ale nic nenašli ani omylem

Charles Leclerc CharlieLeclerc  |  29. 11. 2018 08:26

ale charles je velice talentovaný nebojím se že by byl do počtu.

Kimi Räikkönen Potooczech  |  29. 11. 2018 08:16

Jako tohle bude hodně zajímavé příští rok. Rozhodně mu nechybí rychlost, je celkem sympatický a možná to bude pro Vettela celkem těžký oříšek. Vettel letos měl vělkou šanci na titul, ale promrhal ji. Otázka je, zda mu Ferrari je ochotno dál zaručit post jedničky a zaříznout tak mladou naději v rozletu. Přeci jen Vettel zestárnul. Poslední titul je 5 let pryč. A Leclerc je v podstatě proti němu už nová nadějná generace.

Ten kluk je mi děsně sympatickej, držím mu palce, ať se mu ve Ferrari daří!

Při testech ukázal rychlost, tak ať se mu v novém týmu daří. Pokud bude rychlý i v závodech, bude Seba motivovat k tomu, aby nedělal chyby a nestala se z něj dvojka.

Lando Norris Primergy  |  29. 11. 2018 10:04

A ta diskuse pod tím..

ono co čekat pod článkem o Alonsovi

Fiararri jsou podvodníci!!


1 2 3

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

19:50 | Alex Albon navštívil Correu v nemocnici. odkaz
18. října | V nejbližších dnech by mělo být oznámeno předčasné ukončení spolupráce mezi McLarenem a Petrobrasem.
18. října | Mladík Red Bullu Patricio O’Ward, který v japonské super formuli nahradil Ticktuma, bude nahrazen Jurim Vipsem. #helmutovagelotinaa
17. října | Týmy zatím neschválily zavedení tří zkušebních kvalifikačních závodů v příštím roce. Je nutný jednomyslný souhlas.