Le Mans ano, ale někdy potom, nejdříve titul v F1, řekl Alonso

Na videu při příležitosti ukončení kariéry Marka Webbera vystoupil i Fernando Alonso a řekl věci, které by naznačovaly, že brzy (2018) přestoupí do WEC.
Le Mans ano, ale někdy potom, nejdříve titul v F1, řekl Alonso

Alonso ale v Abú Dhabí svá slova trochu bagatelizoval. „V té zprávě, kterou jsem řekl a která se stala nyní docela slavná, není nic nového. Jsem 100 % oddaný příštímu roku tady s týmem. Pokud jde o budoucnost, není pochyb o tom, že je to velmi atraktivní výzva, 24 hodin Le Mans je pro mě velmi atraktivní věc.“

Alonso naznačil, že v budoucnu odejde do WEC k Porsche

Alonso naznačil, že v budoucnu odejde do WEC k Porsche

„Líbí se mi kategorie, líbí se mi auta. Jak jsem řekl, je to dobrá výzva. Ale je to budoucnost a já nevím, zda to znamená dva roky, pět let nebo jedenáct. Není to nic nového.“

„První věc, kterou chci udělat, a udělám, je vyhrát třetí titul mistra světa. Pak se uvidí.“

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: Button přistupuje k závodu, jako by byl poslední a prý asi i bude

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.