Lauda hájí svého svěřence - nechte Lewise a jeho pejska na pokoji!

Trojnásobný mistr světa Hamiltonovi radí, ať nehledí na kritiky a drží se svého způsobu života, jehož je Roscoe neoddělitelnou součástí.
Lauda hájí svého svěřence - nechte Lewise a jeho pejska na pokoji!

Lewis Hamilton v Mercedesu odvádí solidní práci. Stačily ovšem tři prohry s Rosbergem v kvalifikaci a dvě v závodě, a vlna kritiky i všelijak míněné rady na sebe nenechaly dlouho čekat. Existují například lidé, kteří považují za absurdní, aby Hamilton s sebou po závodech bral svého mladého anglického buldoka Roscoe.

Některé kritiky dokonce došly do takových absurdit, že právě Roscoe, který se už de facto stal Hamiltonovým maskotem, pilota Mercedesu rozptyluje a nepřímo může za to, že má Rosberg v poslední době navrch.

Niki Lauda, který v současnosti patří k vedení Mercedesu, je kritikou Hamiltonova životního stylu rozezlen a rozhodl se svého svěřence hájit. 

"Měl by mít k**va možnost dělat si, co chce a co se mu líbí. Pokud bude šťastný, projeví se to pozitivně i na jeho výkonech. Dokud místo něho nezávodí jeho pes, nemám s tím absolutně žádný problém. 

Svého psa úplně zbožňuje. Ptáte se proč? Protože mu jeho společnost pomáhá. Je vždy s ním. Nikdy si nestěžuje, když s ním jde ven, je maximálně spokojený. Nikdy Lewisovi neodmlouvá. Nedělá nic špatně," prohlásil Lauda.

V průběžném pořadí sezony je Hamilton stále na čtvrtém místě, na kontě má dvaašedesát bodů. 

Další článek: Räikkönen: Pérezovi by někdo měl dát pěstí

14:43 | Red Bull propustil zaměstnance, který v soukromých textových zprávách používal rasistické výrazy. Zprávy se poté dostaly na sociální sítě.
14:23 | F3: Kvalifikaci vyhrál Arthur Leclerc, Staněk 15.
12:39 | Fernando Alonso nasadil třetí MGU-H. Při nasazení čtvrtého přijde penalizace.
28. července | Robert Kubica bude jezdit v prvním tréninku s vozem Alfa Romeo.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink Verstappen (1:17.555)
2. trénink Bottas (1:17.012)
Sobota 31. července 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 1. srpna 2021
Závod 15.00