Lando Norris by uvítal Alonsovu pomoc

Kimi Räikkönen Whitesnake F1  |  09. 12. 2018 23:17

Myslím, že McLaren je na úplným dně, takže už může jenom stoupat. Navíc se zbavili jednoho španělskýho, předraženýho testovače, takže zbyde o dost víc prachů na vývoj auta.

Kimi Räikkönen arturo  |  09. 12. 2018 16:23

„Pochopitelně bych měl sám nejraději natestováno co nejvíce hodin, pokud by ovšem všichni dospěli k rozhodnutí, že by to bylo dobré pro tým (Alonsovo testování nového vozu; pozn. red.) a že bychom potřebovali jeho zpětnou vazbu, tak budu souhlasit s tím, že je to dobrý nápad,“

No, nezdá se mi, že by skutečně byl nějak nadšený z toho, že se tam bude Fernando ochomýtat a číhat, jak si povede nový vůz .. připraven naskočit, kdyby se to auto ukázalo jako konkurenceschopné.

Fernando je příliš velký individualista (a nic proti tomu) ..aby nezištně pomáhal s vývojem vozu pro jiné, kteří by slízli smetanu jako závodní jezdci.
Jestli bude pomáhat, tak pouze s tím, že "naskočí" jakmile by měl dojem, že se daří..

Pierre Gasly ameriko  |  09. 12. 2018 16:25

Ale kdepak, nenaskočí nikam, už ho tam nepustí. Tohle jsou PR a labutí písen pro božského.

Oganesson  |  09. 12. 2018 18:13

Proč by jim nepomohl , v tuto chvíli nejsou konkurenti . Občas ho určitě uvidíme v boxech McLarenu , uvidíme jak moc ho budou svrbět ruce . On si bude užívat pozornost kterou mu média určitě dají do sytosti i tak .

McLaren dělá všechno co Alonsovi na očích vidí. Nechá ho závodit v WEC, připraví mu auto pro Indi - McLaren hodně chce, aby Alonsovo jméno zůstalo nadále spojeno s týmem. I tomu uskutečnění testu věřím - jednak potřebují určitou kontinuitu - někoho, kdo porovná auto pro příští rok s tím letošním, a jednak to je i marketingový nástroj. Alonso prostě přitahuje zájem - médií i fanoušků.
A FA ví, že je to "něco za něco", chápe pravidla marketingu, a chápe, že aby mu McLaren financoval jeho start v Indi, tak za to musí odvést nějakou práci.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Pierre Gasly Ferda.  |  09. 12. 2018 16:12

Od Alonsa radějc žádnou pomoc nečekej. Ten bude pomáhat Sainzovi, který mu lízal pjdel kudy chodil.

Alonso zjevně zůstává s McLarenem spjat a můžeme se dočkat různých společných akcí, takže možný je vše. Ale hádám že mu teď půjde hlavně o to Indy500, na vyzkoušení auta F1 do té doby bych moc nevsázel.

Pierre Gasly ameriko  |  09. 12. 2018 16:23

Jojo, Alonso je taková zhrzená reklamní opička McLarenu.. Můžu se smíchy potrhat, že dvojnásobný mistr světa a nejlepší pilot dneška je testovací jezdec na simulátoru u týmu, který je na konci startovacího pole. Takhle hluboko nikdo v historii nespad.

jj

mně se líbi tato muzika, já mám rád big bít od podlahy, skíni se mě líběj...Oi! Oi! Oi!

Tak Lando by uvítal pomoc Alonza a co ma jako bejt ? Závody už letos skončily a o něčem se psát musí abychom mohli "diskutovat"

jbrabham  |  09. 12. 2018 11:22

redaktor po snídani jde k akváriu, nasype trochu sušených perlooček, a rybky připlují a zobou, aby neměly hlad. Pak jde k PC, dá na stránky f1sports titulek s Alonsem, a troubulíni alohejtři jako na povel hned přihopkají, aby mohli vyzvracet svojí každodenní dávku žluči

si zabil

mně se líbi tato muzika, já mám rád big bít od podlahy, skíni se mě líběj...Oi! Oi! Oi!

Pierre Gasly ameriko  |  09. 12. 2018 13:57

Nemáš pravdu. U článků s Vettelem, nebo Leclercem už je víc komentů. Alonso je mrtvá ryba.

Pierre Gasly ameriko  |  09. 12. 2018 10:32

Dobře se Lando vysmál Alonsovi. Nemám o něj strach, vždyt i loni ho porážel v Daytoně v každěm měřeném kole. Byl rychlejší a lepší. Není nic, kromě křiváren, co by se měl od Alonsa učit.

A já si tak říkal, že by se do toho jejich cirkusu hodila dvojice Nando a Lando. To by byl přesný obraz nynějšího McLarenu. Kdysi slavné závodní značky. A ono k tomu nebude daleko.

Kimi Räikkönen Whitesnake F1  |  09. 12. 2018 23:14

Nando a Lando, něco jako Pat a Mat. To by souhlasilo.

aero minor  |  08. 12. 2018 22:55

Z clanku jasne plyne pouze jedno. A to, ze...
Antialonsovci jsou nebetycni de.bi.lo.ve.

Ayrton Senna milanek001  |  08. 12. 2018 23:13

Nebo, že Mclaren je ještě stupidnější značka, než jsme si mysleli - nemoc je vážnější, recidýva je skoro jistá .... bude se muset ještě hodně pouštět žilou, než se tým zbaví Štěkavky alíkovité. Od Zaka se nemoc stále šíří po celém týmu ... je to maso

Pěkná porce ironie.
Lando bude asi vtipálek

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Kimi Räikkönen naskunckyn  |  08. 12. 2018 20:13

Alfonso by ho naučil leda tak aroganci a neschopnost


1 2 3

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

14:51 | Objevují se spekulace, že manažerem Micka Schumachera bude N. Todt.
11:40 | odkaz
18. ledna | Vůz Ferrari prošel crash testy.
16. ledna | Niki Lauda opět opustil nemocnici, kde byl hospitalizován s chřipkou.