Lance bude příští rok v F1, potvrdil jeho otec

JuriElNiňo  |  18. 10. 2016 12:07

ERACER do něj Klidas jsi p*ča

FrancoisCEVERT  |  18. 10. 2016 11:27

Pokud Bottas nepůjde jinde, bude ve Williamsu hodně přetěžován, a to bez nějakých záruk pro jeho budoucí dobro

Ještě ani nevyjel na trať a už takové nenávisti. Koukám ideální jezdec kterému tady na f1sportsu fandit.

superklidas  |  18. 10. 2016 09:01

Strašný, Williams se zaprodal Tak dlouho Ferda bušil do McLarenu, že prej takhle prodělávat nejde, to Williams vyrovnanej rozpočet a pevně na nohách, no stačil jeden bohatej fotr a hned tam maj ještě nedomrdle. Já osobně mám velké obavy že u dnešní techniky F1 (všehošetření a všehoomezení) rozdíly v jezdcích vyniknou minimálně, a že tohle začne být trendem, půjde jen o peníze. Snad tomu tak nebude, a příští rok opět řídit vůz bude především o talentu.

#BelieveInAlonso

docela jsem zvědavej, koho posadí na druhou sedačku - fotřík si nebude přát někoho, kdo by mohl jeho "hvězdičku" zastínit.
Bottas je sice jen průměrný, ale už má dost zkušeností, Stroll bude potřebovat nějakou nulu, a někoho, kdo bude poslušný.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

No podle mě Williams vzhledem k novým pravidlům nemůže dát vedle Strolla dalšího nováčka. Ale to že Bottas ještě nebyl oficiálně potvrzen značí že stát se může vše. Když si vzpomenu na kecy Williamsu na začátku sezony že nebudou s novou sestavou moc otálet, že slibují velká jména s dlouhodobou zkušeností, že nebude čekat až co ostatní jezdci, že si vyberou sami. No, akorát Stroll, kterej se ještě nesmí oznámit neb mu nebylo 18 si tam koupil sedačku

#BelieveInAlonso

Ferda.  |  18. 10. 2016 09:01

Uvědomuješ si, že tahle transakce je pro Williams velkým přísunem kapitálu a jak jsi sám napsal tolik potřebného pro vývoj.
Třeba dá díky prachům Williams na pjdel Prdgresu i příští rok.

A třeba díky neověřeným jezdcům nebude Williams stačit ani na body S Maldonádem jste to také nezvedli.

#BelieveInAlonso

Ferda.  |  18. 10. 2016 09:18

Prdgres to nezvládl ani se dvěma mistry.

Co nezvládl, posouvat se? Tak si kup brejle dědo Víš že minulej rok byl Williams v poháru konstruktérů 3 a McLaren 9? Letos to vypadá že McLaren skončí hned za Williamsem Je jasné co bude následovat příští rok pokud směr McLaren udrží A pokud směr udrží i Williams tak body budou pro něj vzácností.

#BelieveInAlonso

Ferda.  |  18. 10. 2016 09:34

Přečti si co řekl Ron Dennis.
Ten široké veřejnosti oznámil, že jeho tým zvládl svou práci na pouhých 50%.

Já jsem to četl i jsem tam dal komentář, klesající Williams nezakecáš Ale chápu tvůj chatrný pokus, všem se směješ, tak slízáváš smetanu horšícím se Williamsem a platícím Strollem k tomu Dobře ti tak PrdFerdo.

#BelieveInAlonso

Ferda.  |  18. 10. 2016 09:42

I když William letos o jedno místo nejspíše přišel, tak je stále před Prdgresem.

Přijde o 2 místa Ferdo McLaren 3 získá, trend je jasný a u Williamsu se časy horší, u McLarenu lepší, jsi svědkem jak se jejich cesty jen na chvíli protnou Na příští rok se vážně těším, za tvé výsměchy dostaneš zasloužený propad Dobře ti tak

#BelieveInAlonso


1 2 3