Kvjat: Dnes jsem poznal, co znamená nikdy se nevzdávat

EliasFan  |  26. 07. 2015 22:06

Bravo, bravoo Danii. Je pravda, že to probrzdění bylo velkou chybou a že měl kluk jeden ušatý hodně štěstí. Na druhou stranu; měl smůlu v Rakousku, kde odstartoval špičkově, ale musel ještě na startovní rovince trochu zabrzdit, protože se neměl kudy dostat přes dva soupeře a pak narazil do Checa. Měl smůlu v Británii, kde mohl mít stupně vítězů, protože na mokru jeli s Lewisem nejrychleji.

Danii, děkuji!!

Nelituje tak akorát proto, že dojel i po těch strkanicích na 3. místě. Kdyby skončil tam co Nico, tak by toho svého pokusu litoval. Jinak pěkný výkon, chválím.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

ricci dnes zaujal jen klasicky tragickým startem, a pak přehnaně optimistickým, možná až naivním pokusem o předjetí Nica Rosberga, které vyústilo v kolizi a ztrátou pozic pro oba závodníky. umístění na stupních vítězů si podle mého názoru za dnešní výkon nezasloužil

#AlwaysBelieveInSeb&Kimi |

1-2-3  |  26. 07. 2015 20:52

Ricciarda nepovažuju za žádnou mega hvězdu, ale poslal to tam parádně a vyústilo to v závodní incident a když něčí vinu, tak leda Rosbergovu přehnanou snahu bránit pozici. Byl to prostě agresivní tah od někoho, kdo má značně slabší motor, takže to jinak ani zkusit nemůže, nevidím na tom nic špatnýho.

ThePrezident  |  26. 07. 2015 21:59

S toho si nic nedělej, to jenom pan Mráz nemůže Ricimu odpustit to jak loni naložil jeho milovanému Sebastianovi.

jo jo tím to bude. jsem prostě hrozně zahořklej a všechno co jsem napsal jsou nesmysly.

popravdě to mělo být takhle:
ricci odstartoval parádně (ztráta 6 pozic je velice slušný výsledek).
pokus o předjetí Nica Rosberga byl perfektně načasovaný i provedený (probrždění = zničené pneu, následně zničené přední křídlo, proražená pneumatika, ztráta pozic, ztráta bodů, ... to jsou známky skutečně dobře provedeného pokusu o předjetí) navíc nakonec před Nicem skončil, takže bylo i úspěšné.
obrovská gratulace. smekám ..

btw, nejsem nějakej gramatickej nácek, ale napsat "s toho", to už chce pořádnou dávku klukfukovství

#AlwaysBelieveInSeb&Kimi |

kalfyk  |  26. 07. 2015 22:06

tak jako tak to byl proste zavodni incident a nelze za to vinit rosberga nebo riciho :D v tomhle pripade hrala dost role nahody,... a musim rict ze mi to vazne vycarovalo usmev na tvari :D, lewis power! :d

madmaxkimi  |  26. 07. 2015 19:07

I když mi Kvjat není dvakrát simpatický,,, tak nemám problém mu popřát k perfektnímu výsledku,,, určitě si to zaslouží... Ricciardo je simpaťák od přírody a dneska měl stěstí v neštěstí,,, a z mého pohledu i když jel na hraně tak Rosberg si na to křídlo najel sám... Kimi jako obvykle,,, smůla jako prase,,, poslední dobou když to vypadá na dobrý výsledek tak se něco posere,,, ať už z jeho nebo jiné strany... Hamilton,,, dobře mu tak,,, i když je rychlý pořád je to stejná svině která myslí jen na sebe a nenechá nikomu ani milimetr místa...

Jistě že nenechá a proto je to taky vynikající závodník. Tak to má být. Má snad být v závodě ohleduplný k ostatním?...To je blití zase.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

DannyX F1  |  26. 07. 2015 22:22

Ovšem že ne, na druhou stranu by neměl brečet když sám sebe vyprovodí z tratě do štěrku jako v prvním kole

Erkoplast  |  26. 07. 2015 18:29

Škoda že Riccimu nevyšlo to předjetí Rosberga. Byl to lišácký manévr. Bylo mu jasné že s renckem nemá na rovince šanci ani s DRS a tak úmyslně probrzdil aby ho to vyneslo a on mohl dřív akcelerovat z první zatáčky a protlačit se před Rosberga na rovince před druhou zatáčkou. Vyjít to, je to předjetí roku. Ale nemotora Rosberg všechno zhatil Ale i tak skvělý výkon.

DannyX F1  |  26. 07. 2015 22:24

Dost nebezpečná taktika, poslat to tam prakticky nekontrolovatelně, i když chtěně, dřív nebo pozdějc to skončí horším incidentem než dneska