Kubica potvrdil, že měl pro rok 2012 smlouvu s Ferrari

Daniel Ricciardo EMERSONV1  |  12. 07. 2018 12:21

ještě větší trouba než jsem si myslel

Pierre Gasly Ferda.  |  12. 07. 2018 07:19

Kubica doplatil na to, že motosport miloval.
A vyčítat mu, že doplatil na havárii v jiné sérii?
Dyť i v F1 moc nechybělo a už tady nemusel být vůbec.

ale to by mu nikdo nevycital. Do rally proste lozit nemel zvlaste kdyz vedel ze by mohl jezdit za ferrari. Takze si za to pi*cus muze sam.

Pierre Gasly Ferda.  |  12. 07. 2018 07:46

Dyť není žádného jezdce, který ve volných chvílích nevyzkouší nějaký jiný stroj. A zranění taky nejsou vyjímkou. Jen většinou nemívají tak moc destruktívní zranění jako u Kubicy.
A co Alonso? Ten se neseje do jiných sérií?

Jenson Button -ERACER-  |  12. 07. 2018 07:52

Za všechno si nese vinu sám, proto by nám ho nemělo být líto. V době kdy se mu to stalo tak měl povinnosti a to celkem velké a to předsezónní testování v F1 za Renault-Lotus. To že ho to nebavilo a šel jezdit někam se Škodovkou po horách je jeho problém. Jinak myslíš že když se někdo věnuje výhradně "svému" sportu ,že je jako něco méně ? Každý kdo tam je tak miluje motorsport, Schumacher ho taky miloval, měl velkou lásku k motorkám ale šel se tomu věnovat až to nějak doklepal v F1. Kubica je spíš hlupák než nějaký milovník...

Jenson Button -ERACER-  |  12. 07. 2018 00:02

Tohohle polskyho saska mi není vůbec líto... Pohyboval se na nejvyšší úrovni v Motorsportu a měl tomu něco objetovat... Ne něco ale vše... Pokud věděl že má podepsáno u Ferrari tak se neměl nikým ani ničím ani jen sebemin rozptylovat, to co udělal byla největší hovadina... Doplatil na to. Nebavili ho predsezoni testy a tak utekl jezdit s Fabii po skalách... Takový Schumacher se intenzivně věnoval každému testu ať už byl min nebo víc důležitý dýchal pro F1 a věděl kde mu dávají chleba...a díky tomu byl nejlepší, zatím co se Hakkinen a další slunili s margaritami na pláži on krouzil kolo za kolem v Itálii na trati Ferrari, pak se všichni divili že byl nejlepší. Nemám rád tenhle moderní trend a radoby GANGSTA aby se ukázali jak sou skvělí tím že si jezdci odskakuji do jiných sérii... Je to trapné... Buď si v F1 nebo jdi do prd*Le... Tečka... Dobře ti tak polaku vylizanej...

Lewis Hamilton sympaťák  |  12. 07. 2018 02:10

Ty jsi kus vola negramotného šovinistického. Raději se nauč pravopis šašku než začneš někoho urážet.

Charles Leclerc Situs  |  12. 07. 2018 03:12

formulka lewis hamilton to nepotrebuje komentar. bez se vybrecet nebo tancit balet

ano poukazem na pravopis. Tleskam ti. Tady si kazdy muze psat jak chce. Taky tady pises jak dem*ent a co jako.

Jenson Button -ERACER-  |  12. 07. 2018 07:48

S pravopisem mi polib pr*el. Nechtěj abych tu vytáhl na tebe nějakou špínu, neboj se, taky ti to tam slušně ustřeluje navíc já se nějak nesnažím, psal jsem to na haj*lu večer. Pokud neumíš obohatit tuto diskuzi něčím k tématu tak se raději nevyjadřuj vůbec nebo tě gramaticky utluču.

Fernando Alonso svaja  |  12. 07. 2018 09:05

Máš pravdu předsedo

Stoffel Vandoorne Rover78  |  11. 07. 2018 23:10

Já tohleto stejnak nepochopím.
Jestli chceš bejt v F1 dobrej tak pro ní musíš dejchat, tj "práce"na plnej úvazek. Usínáš a vymejšlíš co zlepšit. Probouzíš se a vymejšlíš jak to zrealizovat. Pro lidi co v tom jedou to musí bejt všechno, konstruktivně naladěný fanatici. Nějaký odskakování do jinejch sérií...to jako že tě F1 nebaví, nemáš jí co přinést, ona ti nemá co dát? No tak padej a nezacláněj, jak to neděláš na 100% tak v ní nemáš co dělat. To platí pro všechny, Kubici je mi líto, talent to byl, takovej lepší průměr což je hezký. Teda bylo......chybička se vloudila.

superkliďásek  |  11. 07. 2018 21:09

Kubica se musel stát mrzákem protože to ALonso nařídil.. Víc bych to neřešil..

Alonso prý může i za globální oteplování, zmetek jeden...🤔

McLaren fan since Ayrton Senna era (1988-93)

superkliďásek  |  12. 07. 2018 08:23

za globállníi oteplování nemůže.. ale za to že hartleyovi prasklo zavěšení může 100 procentně.. Navíc sám Alo má s globálním oteplováním problém.. jak je gay kterého ženy odhalí a pak ho nechcou, to je holt jeho globální problém s oteplováním.. čeká na tebe..


1 2 3

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

20. února | Renault už prý vyřešil problém s mechanismem DRS.
20. února | Také helmy Arai už prošly crash testy a mohou se používat.
20. února | Sestřih druhého dne testů odkaz
19. února | Nikolov sedačka jako taková. Magnussen měl dnes problém s opěrkou hlavy. Byla příliš vysunutá dopředu. Tým věří, že to do čtvrtku vyřeší.