Kritika jezdců Mercedesu je konstruktivní, míní Brawn

Šéfovi týmu Mercedes Rossu Brawnovi nevadí negativní komentáře Lewise Hamiltona a Nica Rosberga z Německa. Naopak, považuje je za konstruktivní kritiku.
Kritika jezdců Mercedesu je konstruktivní, míní Brawn

Po závodě na Nürburgringu byli velmi zklamaní oba piloti Mercedesu a hovořili o propadu zpět, protože jim znovu rychle odcházely pneumatiky.

Hamilton k tomu dodal, že je jeho vítězství v závodě daleko a že už ani nemyslí na šampionát. "Lewis nosí srdce na dlani, ale po závodě byl velmi konstruktivní," komentoval Brawn.

"Měli jsme velmi konstruktivní poradu, protože je třeba se podívat, jak jsme na tom byli předtím. Dnes jsme zklamaní, protože jsme získali 12 bodů. V druhé polovině loňského roku bychom si nechali za 12 bodů uříznout pravou ruku."

Podle šéfa stáje z Brackley určitě není důvod vzdávat se, jeden nevydařený závod nemůže vymazat předchozí dobré výsledky.

"Stále jsme druzí v šampionátu a můžeme dokázat hodně věcí. Jsou to zdravé frustrace, ne negativní. Oba jezdci nám na poradě dobře vysvětlili, jak to vidí."

Diskuze (4) Další článek: Prezident Ferrari ujistil Massu o plné důvěře týmu
21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.