Krack očekává od Alonsa i nepříjemné otázky

Fernando Alonso v příštím roce přestoupí do Astonu Martin, který sice hodně investuje, ale aktuálně na tom není nejlépe.
Foto: Getty Images / Lars Baron
Krack očekává od Alonsa i nepříjemné otázky | Foto: Getty Images / Lars Baron

„No, je to šampion. Existuje důvod, proč jsou šampiony a to ten, že jsou velmi soutěživí,“ řekl Mike Krack pro Sky Sports.  

„Kladou správné otázky, posouvají týmy až na hranici možností a myslíme si, že je důležité mít někoho, kdo klade nepříjemné otázky. To nás nutí se posunout o krok dál. Myslím si, že pro tým je správné mít takové lidi.“

Alonso by se měl už v Singapuru stát jezdcem s nejvyšším počtem startů v historii F1. Aston Martin se cítí poctěn, že má někoho s jeho zkušenostmi. Krack zdůrazňuje, že to bude klíčové pro jejich budoucí plány. Je přesvědčen, že Alonso je ideálním jezdcem, který z týmu udělá špičkový tým.

„Fernando je především superrychlý a to je podle mě první kritérium. Je také velmi hladový, velmi soutěživý. Normálně je velmi těžké najít někoho s takovými zkušenostmi, takže jsme poctěni, že máme tuto kombinaci zkušeností, soutěživosti a rychlosti.“

„Myslím, že s námi dokáže velké věci. Teď není správné říkat, kde skončíme, ale je to ten správný jezdec pro naši cestu mezi přední týmy.“

Další článek: Vyhraje Red Bull všechny zbývající závody? Podle Hornera bude největší výzvou Singapur

Témata článku: , ,

Aktuality

5. října | Podle MotorsportWeek představí Ferrari svůj hypercar pro Le Mans oficiálně 30. října v Imole během tradiční akcie Ferrari Finali Mondiali. Vůz by měl mít název F255. 
5. října | 30. narozeniny dnes slaví Kevin Magnussen. 
5. října | Podle dvou zdrojů BBC je velmi nepravděpodobné, že se tento týden dozvíme něco o rozp. stropech za rok 2021. Jiní říkají, že neslyšeli nic o dalším zpoždění. Dopoledne FIA uvedla, že dnes poskytne aktualizace ohledně harmonogramů procesu dodržování finančních předpisů. 
5. října | Jost Capito potvrdil, že na seznamu jezdců, které Williams zvažuje pro příští rok, je také Mick Schumacher. 

GP Japonska 2022

Pátek 7. října 2022
1. trénink Alonso
2. trénink 08.00–09.30
Sobota 8. října 2022
3. trénink 05.00–06.00
Kvalifikace 08.00–09.00
Neděle 9. října 2022
Závod 07.00