Kovalainen se rozešel se svými manažery

Heikki Kovalainen se rozhodl řídit si svou kariéru sám a vypověděl služby společnosti IMG, která mu dělala management.
Kovalainen se rozešel se svými manažery

Když Caterham loni jednal o prodloužení Kovalainenovy smlouvy, majitel týmu Tony Fernandes vyjádřil nelibost z přístupu Finových manažerů. I to přispělo k neúspěšnému závěru rozhovorů, i když šlo v první řadě samozřejmě o peníze.

"Už nejsem u IMG," prozradil Kovalainen v rozhovoru s Adamem Cooperem. "Můžu to potvrdit, ale dohodli jsme se, že o tom nic víc říkat nebudu."

Finský pilot je v současnosti bez závodní sedačky, ale Caterham ho vzal na milost a alespoň mu poskytl místo třetího jezdce s účastí ve volných trénincích. Jeho cílem samozřejmě je se vrátit do závodů.

"Pracuji teď sám, ale právě teď s nikým jiným žádná jednání nevedu. Jsem jen soustředěný na práci s Caterhamem a snažím se týmu pomoci, aby šel letos vpřed," dodal.

Kovalainen debutoval ve formuli 1 v roce 2007 u týmu Renault. Pak jezdil dva roky pro McLaren, než zakotvil ve stáji Tonyho Fernandese v roce 2010.

Další článek: Stirling Moss a Lewis Hamilton se setkali v Silverstonu

10:23 | Testy F3: Roman Staněk zatím potvrzen pro test za tým ART (první ze dvou dnů).
10:14 | Christian Horner připustil, že strategie pro kvalifikaci a závod byla chybná. Red Bull měl startovat na střední jako jezdci Mercedesu a Leclerc.
9:20 | Ve středu a čtvrtek proběhnou další testy formule 3. Za tým Campos bude jezdit i Petr Ptáček.

GP Portugalska

Pátek 23. října 2020
1. trénink Bottas (1:18.410)
2. trénink Bottas (1:17.940)
Sobota 24. října 2020
3. trénink Bottas (1:16.654)
Kvalifikace Hamilton (1:16.652)
Neděle 25. října 2020
Závod Hamilton