Kovalainen se rozešel se svými manažery

Heikki Kovalainen se rozhodl řídit si svou kariéru sám a vypověděl služby společnosti IMG, která mu dělala management.
Kovalainen se rozešel se svými manažery

Když Caterham loni jednal o prodloužení Kovalainenovy smlouvy, majitel týmu Tony Fernandes vyjádřil nelibost z přístupu Finových manažerů. I to přispělo k neúspěšnému závěru rozhovorů, i když šlo v první řadě samozřejmě o peníze.

"Už nejsem u IMG," prozradil Kovalainen v rozhovoru s Adamem Cooperem. "Můžu to potvrdit, ale dohodli jsme se, že o tom nic víc říkat nebudu."

Finský pilot je v současnosti bez závodní sedačky, ale Caterham ho vzal na milost a alespoň mu poskytl místo třetího jezdce s účastí ve volných trénincích. Jeho cílem samozřejmě je se vrátit do závodů.

"Pracuji teď sám, ale právě teď s nikým jiným žádná jednání nevedu. Jsem jen soustředěný na práci s Caterhamem a snažím se týmu pomoci, aby šel letos vpřed," dodal.

Kovalainen debutoval ve formuli 1 v roce 2007 u týmu Renault. Pak jezdil dva roky pro McLaren, než zakotvil ve stáji Tonyho Fernandese v roce 2010.

Další článek: Stirling Moss a Lewis Hamilton se setkali v Silverstonu

14:49 | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.
13:42 | Stále se řeší situace okolo Turecka, ve kterém se sice epidemická situace zlepšuje, ale platí přísné cestovní restrikce po návratu do Velké Británie. Ve hře je prohození závodu s Baku.
8. května | Podle Norrise mu Mazepin ovlivnil celou kvalifikaci. V Q1 musel nasadit druhou sadu pneumatik, v Q3 pak kvůli tomu jel první pokus na starých pneumatikách.
8. května | Poslední Nikita Mazepin dostal penalizaci 3 míst za zdržení Norrise v první části kvalifikace.