Konec spekulace: Telefónica McLaren sponzorovat nebude

V posledních týdnech se šířily spekulace, podle kterých by se titulárním sponzorem McLarenu mohla stát Telefónica. Ta to ale nyní popřela.
Konec spekulace: Telefónica McLaren sponzorovat nebude

McLaren je po odchodu Vodafone na konci roku 2013 bez titulárního sponzora. Podle vedení týmu je na hledání nového sponzora čas a McLaren se nechce prodávat pod cenou.

V souvislosti s návratem Fernanda Alonsa se spekulovalo, že by novým sponzorem mohla být Telefónica a to prostřednictvím své značky Movistar.

„Telefónica nebude sponzorovat tým formule 1,“ řekl pro Mundo Deportivo José María Sánchez Magallon, který má v telekomunikační společnosti na starost sponzoring. Telefónica je podle jeho slov momentálně spokojená se svým portfoliem subjektů, které sponzoruje. Své aktivity má mimo jiné v MotoGP.

McLaren ani po roce názor na titulárního sponzora nezměnil

McLaren ani po roce názor na titulárního sponzora nezměnil

Foto: McLaren

Další článek: Měli jsme katastrofální sezónu, řekl Marchionne. Pomůže Byrne?

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna