Kobajaši netuší, kdy a zda vůbec letos nastoupí

Kobajaši je v nepříjemné situaci, musí se připravovat na závody, ale ani pár hodin před startem do tréninku neví, zda pojede.
Kobajaši netuší, kdy a zda vůbec letos nastoupí

Kobajaši už dříve prohlásil, že je jezdcem Caterhamu a ten si s ním může dělat, co chce. Posadit ho do vozu stejně jako do simulátoru.

V souvislosti s Caterhamem padají různá jména, která bychom letos mohli vídat. K Merhimu a Sainzovi přibyl Roman Rusinov, kterého zřejmě chce Caterham posadit do svého vozu v Soči. Rusinov ale patrně dá přednost závodu WEC.

„Nevím,“ reagoval Kobajaši na otázku webu GPUpdate.net, zda odjede závody do konce sezóny. „Takový je život, tohle je formule 1, nedá se s tím nic dělat,“ dodává Kobajaši.

Další článek: Montezemolo: Výsledky ve formuli 1 s prodejem vozů vůbec nesouvisí

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.