Kobajaši doma pojede, Mehri jen v tréninku

Kamuj Kobajaši pojede ve voze Caterham také v Japonsku. Roberto Mehri se zúčastní opět jen prvního tréninku.
Kobajaši doma pojede, Mehri jen v tréninku

Podobné potvrzování Kobajašiho uvidíme asi před každým ze zbývajících závodů sezóny. Japonec nemá nic jisté, Caterham chce do vozu po Lottererovi posadit i další jezdce. Kromě Mehriho se skloňuje například jméno Carlose Sainze juniora.

„Jsem velmi šťastný, že se vracím před všechny své fanoušky a že budu závodit v Suzuce. Čekal jsem na tento závod více než rok,“ říká Kobajaši.

„Grand Prix Japonska v Suzuce byla pro mě vždy velmi zvláštní. Odjel jsem zde své první tréninky v F1 v roce 2009 a také poprvé dosáhl na stupně vítězů v roce 2012,“ pokračuje Japonec.

„Z tohoto víkendu mám jen pozitivní pocity. Bohužel musím přiznat, že letos nebudu bojovat o stupně vítězů, ale udělám, co budu moci, abych odměnil své fanoušky dobrým výkonem a abych jim poděkoval za jejich obrovskou podporu.“

Další článek: Jordana by Alonsův odchod nepřekvapil

14. srpna | Třicet jedna let od úmrtí Enza Ferrariho: Životní příběh a odkaz nerudného génia z Maranella | odkaz odkaz prostřednictvím @infocz_web
12. srpna | Týmy formule 1 musí během léta na dva týdny uzavřít továrny. Většina týmů si zřejmě vybírá přestávku ode dneška.