Kobajaši by se mohl vrátit na rošt s Caterhamem

Kamuji Kobajašimu by se mohl podařit překvapivý návrat do formule 1, o jeho angažování uvažuje tým Caterham Tonyho Fernandese.
Kobajaši by se mohl vrátit na rošt s Caterhamem

Fernandes nechce do svého týmu nalévat moc peněz, proto se ohlíží po jezdcích, kteří by přinesli finanční zdroje. O takové piloty není velká nouze, ale tým se letos poučil a chtěl by také zkušenosti.

O oba tyto požadavky splňuje Kobajaši, který loni závodil pro Sauber. Podle Adama Coopera je tak Japonec vážným kandidátem na závodní sedačku. Do té druhé by mohl usednout Marcus Ericsson.

To by znamenalo konec současné dvojice, kterou tvořili Giedo van der Garde a Charles Pic. A Kovalainen, který také usiluje o návrat, by znovu doplatil na to, že nemá žádné sponzory.

Další článek: Ferrari nechá fanoušky hlasovat o názvu nového vozu

23:36 | Marcus Ericsson vyhrál závod IndyCar v Detroitu. Pomohla mu nehoda Grosjeana. Pro Ericssona je to první vítězství od roku 2013 (GP2).
21:14 | Jedna z nejhorších věcí, které se mohou v motorsportu stát... zaseknutý plynový pedál. Felix Rosenquist je při vědomí a snad ok. odkaz
11. června | McLaren od roku 2022 vstoupí do série Extreme E.
11. června | Otec Antonia Giovinazziho Vito řekl pro La Gazzetta dello Sport, že jeho syn v minulosti dostal nabídku od Mercedesu. Měl se stát třetím jezdcem Mercedesu ve F1 a jezdit v DTM. „Ale má rudé srdce a udělal volbu, kterou považoval za správnou.“