Klíčový okamžik šampionátu? Podle Vettela Singapur

uznal svoji cast viny, respekt. jdem dal. pristi sezona bude super.bude to jeste tesnejsi a k tomu honda, treba konecne zaberou.

SebF1Win2K19

Ty máš můj respekt. podle mne správný přístup.

Kimi Räikkönen frantin  |  31. 10. 2018 10:55

Podle mne si Seb začíná uvědomovat, že udělal osobní chybu v Německu, která ho stála drahé body, ale pak následovaly další. Zemřel Marchionne, ukázalo se, že Ferrari má smlouvu s Leclercem na 4 roky a museli řešit sestavu. Navíc se ve vývoji odklonili a než na to přišli, uteklo moc času. Díky zákazu testování,mohli ověřit vylepšení jen v pátečních testech, nebo v závodě, Tak to risknuli. Ano, to jsou podstatné skutečnosti, které přišly pro vývoj v šampionátu v nevhodném čase. Tím vším se dostali i pod mediální tlak, což mělo také určitý vliv. Mercedes tohle řešit nemusel,takže byli relativně v klidu, jen Lauda šel transplantaci plic. Ale dokázali těžit z chyb Vettela a Ferrari a to rozhodlo.Osobně si myslím, že Hamilton jel v Mexiku jen na jistotu, protože to měli spočítáno a pokud dojedou v každém závodě oba Mercedesy na bodech, mají i PK v kapse.

S tím se dá souhlasit, ale že jezdec neudělá chybu nebo chyby v sezoně je utopie. Že je nedělal Lewis? Myslím, že to až tak pravda není. Ale co je jisté, že Lewis nemusel tolik tlačit na pilu a tím eliminoval chyby. S Bottasem v zádech, a to i několikrá za závod, se mu jelo ještě lépe, než po kolejích. Ono to chce při hledání neúspěchu Seba vzít na vědomí všechny okolnosti, jak i naznačuješ. Je to absolutní podpora Lewise u Mercedesu, auto Mercedesu, které nebylo nikdy výrazně horší, než Ferrari, a když se něco našlo(gumy(, tak hned tu bylo Pirelli se změnou pneu, které seděli Mercedesu lépe. Dále nedobrá TR u Ferrari, aspon co se srovnání s Mercedesem týče, špatné rozhodnutí během závodu a kvalifikace, špatné novinky, které Ferrari spomalili a s tím roztoucí ani ne tak chyby Seba, jako incidenty, závodní, které ale vždy odstavili jen Seba. Je jasné, že má na tom podíl, ale ne tak, jak se někteří snaží na něj hodit vše. Není to tak.

Nasadila bych mu roubík a pokud příští sezonu předvede zase tohle představení tak bez pardonu na hodinu! Ferrari to pohnojil a ještě mele, fakt mimo alibista jeden.

Kimi Räikkönen milanek001  |  31. 10. 2018 09:02

zase si lže do kapsy ze mě už je hotový hejtr Vokurky
Uznávám že je 4násobný mistr světa a je rychlej, ale mentálně a z hlediska psychologického boje je to komik všude je špatně a mimo .... je to trága
Nyní už si zadělal na to, že Ferrari pojede na Leclerka - pokud ten bude rychlej přibližně jako Vettel, nebo rychlejší .... bude to miláček a Vokurka bude rád, když přežije ve Ferrari příští sezónu .... jsem zvědavý, zda si Mercedes ještě nerozmyslí aby si ho brali .... lísá se k nim, ale je tím jen trapný a Wolff nakonec ucukne a Zetsche taky ... hroznej komik, když se vezme že je 4xmistr

Ty už jsi stejný, jak Piškot

To je pravda no, že je z tebe už hotový hejtr vokurky. 😎

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Ted jsem si z nudy pročítal pár článků a hlavně komentů pod nimi ze začátku sezony. Hrozný, jak lid dokážou ted snad zapřít i sami sebe. Úplně něco jiného psali tenkrát a něco jiného ted. A ještě jeden postřech: Nikdo na začátku sezony neříkal, že je Ferrari lepší než Mercedes. Sebové vítězství bylo spíše shodou okolností a využitím situace, než nějakého lepšího auta. Každý z diskutujících to prohlašoval.
Pořád trvám na svém názoru, že Seb neměl na vítězství v šampionátu automatický nárok. On mohl opravdu za určitých okolností jen překvapit. A to že skončil druhý před Bottasem a Kimi i Maxem, je jen jeho umění, určitě ne jen autem.

Souhlasím, rozhodně to není o tom, že by v jeho autě dal titul každý. Ani náhodou...
To auto nejlepší nebylo, v některých závodech měli k výhře blíže než Mercedes a bylo to snazší, ale v celém roce se to měnilo okruh od okruhu...Seb udělal pár chyb, to jo, ale nelze říct, že nebýt těch chyb, byl by titul... nemusel by být ani tak. Jsou to jen kdyby.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Kimi Räikkönen milanek001  |  31. 10. 2018 11:11

Hele, ale proč sám a nejvíc právě on - Vettel vytvářel tu ideu že mají vítězné auto? Po německu druhá hlavní Vokurkova chyba? že by? - se spletl v úsudku? nebo jen v přístupu? Takže na čí hlavu padá tento omyl?

Kde vytvářel ideu, že má nejlepší auto? To auto z části, nebo spíš zpětnou vazbou dali dohromady i díky Sebeovi. Ale já nevím, asi jsem nečetl všechno, ale že by Seb prohlašoval, že má nejlepší auto jsem si nevšiml. Tu ideu nejlepšího auta začal razit tým Mercedesu a lidi kolem něj a to jen proto, aby nebyli v takovém tlaku, jako ve Ferrari. pokud jsi to nepochopil, tak o tom jen trošku popřemýšlej.

Max Verstappen miko F1  |  30. 10. 2018 22:48

Vettel by sa mal sústrediť na svoje výkony na trati. Komentuje rýchlosť auta ktorú nemôže ovplyvniť ale keby sa vyvaroval svojich chýb mali by titul

Tak ještě jednou pro trubce: SEB SI TO PROHRÁL CHYBAMI SÁM. pochopili?

Já myslím že to tady pochopili vesměs všichni, až na Vettela!


1 2 3 4

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

16. března | Možné strategie pro závod podle Pirelli odkaz
16. března | Haas dostal za nebezpečné vypuštění Magnussena do cesty Pérezovi 5000 euro.

GP Austrálie 2019

Pátek 15. března 2019
1. trénink Hamilton (1:23.599)
2. trénink Hamilton (1:22.600)
Sobota 16. března 2019
3. trénink Hamilton (1:22.292)
Kvalifikace Hamilton (1:20.486)
Neděle 17. března 2019
Závod Bottas