Kimi se mi omluvil a já to přijal, řekl Hamilton

chvilku jsme videli skutecneho hamiltona. aspon chvilka uprimnosti. on je jinak hodne falesny, vsechen ten jeho klid. je to naucene a nesedi to k nemu. mel by zustat buran a sprostak. aspon by bylo veselo.

SebF1Win2K18

Hamilton je podle mě normální buran, který nemá ani vychování, a rád prudí okolí. Normální manekýnek s náušničkou a nebo hlupák. Stačí se podívat na jeho chování po vítězné kvalifikaci a po závodě. Od několika násobného mistra světa bych čekal jiné vystupování. Chápu emoce, ale na druhou stranu jsou to profíci a mohlo to dopadnout i hůř a neměl by ani bod. To jeho brečení do interkomu když jede v závodě třetí čtvrtý, že nemá výkon je už směšné. A co mi vadí nejvíce je,že podle mýho ta kolize ve třetí zatáčce, na ní měl částečně i on za nechtama. Kimi to určitě neudělal naschvál, že to je Hamilton. Smutné je, že díky těm vyšetřovatelům se za chvíli budou bát předjíždět vůbec. Tu to kolizi by před 25ti lety řešili tak maximálně pokutou a napomenutím po závodě.

Příspěvek byl 2× upraven, naposled 10. 07. 2018 12:32

Dle mého ze strany Kimiho žádný úmysl nebyl a skoro bych řekl že Hamilton Kimiho i trochu zavřel, podle mě si to Hamilton podělal už tím špatným startem ale klobouk dolů před Kimim že uznal chybu hned po závodě. Ferrari bylo víc než vyrovnaným soupeřem pro Mercedes. Už se těším na další velkou cenu.

v první řadě obrovskej respekt ke Kimimu..je si vědom že to zkur.vil a svoju chybu přiznal hnedka po závodě, což by skoro nidko neuznal a neudělal..To že Hami ze sebe potřeboval vyšpléchat všecky svoje emoce je taky cajk..ty jeho kecy koneckonců byly přímo úměrný jeho jednoduchosti..A Wolfovo přikuřování též..jako u Hamiho mě to vubec nepřekvapuje, ten borec je jednoduše hloupej, ale u Wolfa a pak i hlavně u Alisona mě to dost zklamalo...jako nevim jak moc musijú bejt nas.raní aby vypouštěli z papule něco o tom, že Ferrari do někoho úmyslně bourá nebo tak..to dělal akorát Schumi z vlastní hlouposti nebo tým pod vedením Flavia...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Tak nasraní určitě jsou, nemůžeme se divit, přicházejí o body a ono to zkrátka nepotěší, když ve dvou závodech po sobě je odstraní červený vůz, i když to byly neúmyslné závodní incidenty. Nicméně souhlasím, Wolf a Lewis přestřelili a teď to klidní, což je zase dobře.

Ohledně Lewise bych neřekl, že je to hlupák, to zase ne.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

no a když minule Bottas dvakrát sundal Kimiho tak byl klid a neslyšel sem že by z tábora Ferrari byly kecy typu Bottas byl najatej jenom aby kur.vil Kimimu závody..tady je prostě vydět ten rozdíl ve vyspělosti...

a k Hamimu..no jako..nemusí bejt nutně hlupák, ale jednoduchej je dle mě dost..
když dovalil poprvně do Sochi, tak se velice podivoval že tam sou i hory i moře
když všeci drželi minutu ticha za JB17, tak v klidesu mezi ně napochodoval se sluchátkama a s čapicou na glocně
a korunu všemu nasadila nějaká fuchtla, kerá s nim chvilec lajfovala-dročila(otázka je jak moc je to pravda, ale myslim že její slova potvrdil aji Hamiho pilot), teda Hami a jeho záchody...to si nandi..to je krásný čtení, jak Hami má svůj záchod a jenom on v něm može sr.at..
https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/324286/s...

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 10. 07. 2018 09:03

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Ten odpad blesk.cz si nech. Největší bulvární žumpa.

No kdyby sejmul 2x Vettela, tak by byl ohlas větší a i za Kimiho byl docela velký a to převážně v tom, že za to nedostal ani těch 5 sekund.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 10. 07. 2018 10:18

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Lewis Hamilton nemo123 F1  |  10. 07. 2018 09:22

Takže je za hrdinu Kimi, který přiznal chybu ? Zajímavé je, že až po závodě (zřejmě mu někdo do vysílačky řekl, že je to naprosto jasné). Když mu oznámili penalizaci, tak prohlásil, že nechápe proč, že to byl normální závodní incident ...

no..Lewisovi museli radit mnohem dýl a zřejmě intenzivněji než Kimimu co má napsat na Insta....ok, Kimi se v návalu emocí podivoval, za mě taky závodní incident a taky bych to rozhodně nepentlil(viz Groži a Carlos), Hami po závodě vymejšlal konspirační teorie..takže ano..Kimi hrdina okamžika a Hami zas hlupák okamžiku..za mě teda...ty to máš přesně opačně, bro...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Lewis Hamilton nemo123 F1  |  10. 07. 2018 08:23

Kdo umí, ten umí. Vettel napálil do Botase, Kimi do Lewise. Tady není o čem diskutovat !

superkliďásek  |  10. 07. 2018 07:57

A kdy se omluví všem Ferný a vrátí nakradené peníze co si nevydělal??

Jen si honí ego. A politování u fanoušků s vyzdvihováním jeho vlastní geniality. Alonso to řekl dobře, je to intrikán. Auto nadupané, předjíždí jako na běžícím páse, ale mechaniků, si bude stěžovat, že je auto poškozené a jen jeho genialitou jede jak o život. moula. A to je skoro každý závod. Prasárny dělal Rosbergovi a jen se o něj někdo otře tak ječí jak Jenoféva.

Lewis Hamilton all.or.nothing  |  09. 07. 2018 21:21

Naprosto parádní PR ze strany Hamiltona, takhle se mluví o F1 a majitele mu budou líbat ruce, tohle by Vettel dokázal jen v případě, kdy....nevim, třeba schválně sestřelil jiného pilota..... Jeeee vlastně on to udělal loni v Baku, černovlakovy střet, pamatujete Fiaťaci, co je proti tomu nepřijiti na trapny pozávodni, nic neříkající breefing

Lewis Hamilton all.or.nothing  |  09. 07. 2018 21:23

Samozřejmě černovlajkový

Sebastian Vettel Coehoorn  |  09. 07. 2018 21:33

Niako si zabudol na tú jasnú prasárnu od Hamiltona čo tomu predchádzala.


1 2 3 4 5 ... 10

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

20. února | Renault už prý vyřešil problém s mechanismem DRS.
20. února | Také helmy Arai už prošly crash testy a mohou se používat.
20. února | Sestřih druhého dne testů odkaz
19. února | Nikolov sedačka jako taková. Magnussen měl dnes problém s opěrkou hlavy. Byla příliš vysunutá dopředu. Tým věří, že to do čtvrtku vyřeší.