Kimi Räikkönen si zahraje s manželkou v reklamě pro Alfu Romeo

Alfa Romeo chystá sérii reklam, ve kterých si společně zahrají manželé Räikkönenovi.

Alfa Romeo měla před víkendem v Monze marketingovou akci v muzeu v Arese. Osm šťastlivců tam dostalo od Kimiho Räikkönena a Antonia Giovinazziho nové auto. 

Kromě toho došlo k odhalení speciálního zbarvení. Alfa Romeo sice jezdí stále pod švýcarskou licencí, ale i tak je pro ní Monza domácím závodem. Na voze proto bude italská trikolára.

Alfa Romeo také odhalila zajímavý projekt. Chystá sérii pěti reklam při příležitosti propagace nových modelů vozů Stelvio a Giulia. Zahrají si v nich Kimi Räikkönen a jeho manželka Minttu Virtanen.

Jezdci v reklamách: Kimi Räikkönen

Jezdci v reklamách: Kimi Räikkönen

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Jezdci v Monze kritizují pneumatiky do mokra a přechodných podmínek. Podle Pirelli je vše v pořádku

13:43 | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz
4. prosince | S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.
4. prosince | Roy Nissany dnes pokračuje v testování s Williamsem. Včera řekl, že mu trvalo 4 kola, než si na vůz zvykl.