Kdybych nenahradil Haryanta, u Force Indie bych asi nebyl, říká Ocon

Takovou spolehlivost neměl ani páně Tiago Monteiro a že ten vydržel hodně GP (asi 17).

Divák F1 od r. 2001 - Katherine Legge (06-17 - již 11 let fandou) - Haas-Ferrari (17-?) - Daniil Kvyat (14-?) - Vrchní představený a zakladatel UK (Uctívačů Katherininých) :D

Ocon je dobrej, je jen těsně za velezkušeným Perezem co prošel i Mclarenem... už se mu ho občas podaří porazit a je otázkou času kdy ho rozdrtí... furt je to nováček a až v madarsku defakto odjel kompletní počet závodů....

odejdeš tam kde žiješ, hodně budeš někdě, nejsem žádnej fanatik protože opravdu sem

Gilles Villeneuve SergioPÉREZ  |  10. 08. 2017 12:26

Nic se nedá dělat, pokud Checo chce výš, musí co nejdříve vyřešit jeho problém jménem Ocon, doufám, že už si přehodnotil a od základů změnil k němu závodnický přístup, Maďarsko snad napovědělo, že vše jde dobrým směrem, už žádné jednání v rukavičkách, pálení gum, odlety karbodnů a posílání soupeře do autu + velká agrese, je jediné co by na Ocassona mohlo zabrat,.Go Checo! GO,..

Medzi nováčikmi resp. krátko pôsobiacimi pilotmi je Ocon rozhodne pozitívnym zjavom. Vozí spoľahlivo body, je zdravo sebavedomý. Povedzme, že to Baku by sa mu dalo odpustiť.

Inak povedané, v budúcnosti sú dvere do Ferrari otvorené

F1 CZ/SK - Vše o F1 - Viac na FacebookuPřihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

14. prosince | Pro @charouzracing budou v příštím roce závodit Louis Delétraz a Antonio Fuoco z Jezdecké akademie Ferrari.
13. prosince | Podle ruské zpravodajské agentury TASS potvrdí Williams v pátek Sergeje Sirotkina.
11. prosince | Podle odkaz je nyní favoritem na sedačku u Williamsu Sergej Sirotkin.