Kdo bude závodit v ženské W sérii? Známe kandidátky, nechybí ani Češka

Ferda.  |  28. 11. 2018 18:59

Budou si holky taky měnit trika, tak jak to dělají chlapi s helmami?
Ale vážně, myslím, že tahle série může být hodně fajn. Některé ženské jsou pořádné dračice což je velký předpoklad pro parádní závodění.

Potooczech  |  29. 11. 2018 08:07

Určitou výhodou série je, že v ní budou pouze ženy, to by mělo muže k telce přilákat. Pak ale muži zjistí, že z té ženy neuvidí vlastně nic ... že to v té kombinéze a helmě ani nelze poznat, že je to žena. A pak pro něj budou závody žen v jakési verzi F3 asi stejně zajímavé jako kterýkoli regionální šampionát F3 ... tedy naprosto nezajímavé.

Jak provedou výběr!!!! Prostě budou testy a postoupí 18 nejrychlejěích snad!!! To se zas bude vybírat, aby tam bylo stejně barevných, nějaké ty lesby, mužatky, genderky atd. aby se náhodou někdo neurazil.

S-fan___  |  28. 11. 2018 17:22

Vyberou se ty nejhezčí, víc nás nezajímá.

gardista  |  28. 11. 2018 17:07

Som zvedavý akým spôsobom budú David Coulthard, Dave Ryan a Alex Wurz robiť ten výber kandidátok Keby ma zavolali, dal by som im pár tipov ako postupovať pri výbere

Anonymizovaný  |  28. 11. 2018 12:10

vubec bych se nedivil kdyby to zaclo byt opravdu seriozni zavodeni. kdyz muze f1 ridit baletka ocon tak uz vsichni. obecne zeny zvladaji lepe multitasking takze pro f1 idealni. mam jen jedno finalni doporuceni pro nasi stihacku. Toho jointa vecer uz si nedavej.

Rover78  |  28. 11. 2018 12:40

Multitasking říkáš, akorát že když maj donutit v autě dělat každou končetinu něco jinýho, tak zamrzaj. Když shrneš všechny schopnosti a možnosti pod nějaký obecně zažitý dogma že ženský stíhaj žehlit, prát, píct kachnu a na telefonu drbat sousedky v jeden okamžik, a budeš to chtít přesunout na závodní dráhu, tak si hodně přestřelil. Tady je mnohem víc mít to zažitý v krvi.

Anonymizovaný  |  28. 11. 2018 15:50

obecne male holky v motokarach nepotkas.. leda by se takovy pepa kral pokousel o syna, pak dalsiho, pak dalsiho a na ctvrty pokus by to byla zase slecna tak by ji mozna misto barbie koupil motokaru. je to jenom vychovou. zeny nejsou o nic horsi v tom co delaji nez muzi. pokud nejde prirozene o nejake silove sporty.

gardista  |  28. 11. 2018 16:11

Nesúhlasím. Muži sú lepší ako ženy aj v športoch (Napr. šach, športová streľba......), kde je fyzická sila niekde na chvoste dôležitosti.

Georrge  |  28. 11. 2018 13:29

Kdyby to bylo opravdu tak, jak píšeš, tak je pilotek v top sériích plno.

Ženy možná zvládají více věcí najednou, ale neumí je dělat tak dobře, jako muži, kteří se zase umí lépe soustředit na jednu jedinou činnost. Jo a ovládat dvě ruce a k tomu dvě nohy se nepočítá jako čtyři činnosti.

Potooczech  |  29. 11. 2018 07:57

Ženy nezvládají multitasking lépe. Ženy jsou pouze ochotnější dělat více věcí najednou, kdy pak ale na výsledku těch činností je to znát. Muž je schopen takto postupovat také se stejným výsledkem. Nicméně muž se většinou spíše soustředí na jednu činnost, které dává nejvyšší prioritu, protože mu jde o výsledek.
Je to výsledek evoluce z dob lovců a sběračů. Lovec se musí soustředit na jeden cíl, protože pokud zvěř se ke zvěři nedokáže přiblížit, nedokáže ji správně zabít, tak jej zvěř může zranit nebo uniknout. Což tehdy mohlo znamenat hlad, nemoci, nebo zranění, které často končilo fatálně. U sběrače bylo jedno, zda nějaký keř přehlédne. Sběrač musel být schopen naopak sledovat více úkolů najednou, protože se staral o potomky, oheň, sbíral, hledal ... koukal po všem, ale na nic se ve skutečnosti nesoustředil. A přesně tak je to dnes u mužů a žen. Muž se soustředí na výsledek jedné činnosti. Žena dělá všechno, ale vlastně nic opravdu pořádně.

aero minor  |  28. 11. 2018 10:54

Poněkud obstarožní žena.... Vlastně ... je "zcela" nejstarší".

-ERACER-  |  28. 11. 2018 11:09

Tu sérii by mohl zkusit Alonso, tam to ještě nezkoušel a třeba by to mohl i rozšířit na čtyřkorunu ...hehe

aero minor  |  28. 11. 2018 12:10

Máš "f tý svý kouli" poněkud chaos, chlapče. V dobách, kdy jsi byl "fanatik z Wokingu"...si Alonsa nenáviděl,... potom si začal obracet a uznával si jeho řidičské schopnosti (to byli spolu s tvým miláčkem Buttonem), no a v poslední době si se opět "vrátil" a přidal...k místním primitivním zločincům. Fanatickým antialonsistům... Měl jsem dojem, že přes ty tvoje někdy poněkud zvláštní názory, si schopen alespoň uznat pilotní umění, které je u Alonsa naprosto NEZPOCHYBNITELNÉ...ale bohužel, jsi jak ti ostatní pitomci z tohoto "novinkového" vebu.

Potooczech  |  28. 11. 2018 10:50

Která část závodu bude v plavkách?


1 2