Kde sehnat levné náhradní díly na nákladní vozy?

OBCHODNÍ SDĚLENÍ - Sháníte náhradní díly na Multicar, nebo se zajímáte o vše pro vozy Avia, Tatra nebo LIAZ? Jde Vám snad o zahraniční vozidla? Buď jak buď, na Eshop.svetluska.cz seženete vše pro náklaďáky!
Kde sehnat levné náhradní díly na nákladní vozy?

Klepněte pro větší obrázekKvalitní náhradní díly na nákladní vozy, autobusy i menší víceúčelová vozidla se mohou velice snadno stát rozhodující instancí toho, zda vůbec takový vůz dojede do cíle. Ba co víc, dokonce se jedná o významnou prevenci proti vážným dopravním nehodám. Přijďte si proto prohlédnout náhradní díly na nákladní vozy na Eshop.svetluska.cz, kde je naleznete pěkně přehledně a za příznivé ceny.

Náhradní díly na Multicar se hodí i dnes

Víceúčelová vozidla Multicar, která jsou původem z Německa, patří již mnoho desítek let k nepřehlédnutelným součástem (nejen) středoevropských silnic. O jejich velké oblibě koneckonců svědčí fakt, že ani na počátku 21. století z těchto silnic nemizí. Náhradní díly Multicar jsou proto neustále potřeba. Udržíte-li totiž „multikáru“ ve stoprocentní kondici, můžete se s ní dokonce vydat na dovolenou!

Klepněte pro větší obrázek

Díly na multikáry máme na „Světlušce“ v pestrém sortimentu výrobků (přesvědčte se sami), ať už do motoru, brzd, kabiny nebo podvozku. A samozřejmě si lze pořídit náhradní díly Multicar na všechny typy tohoto vozidla, a to od starších modelů M22, M24, M25 a M26 až po nejnovější modely M27 a Fumo. Máme tedy vše, co byste mohli potřebovat.

Náhradní díly na náklaďáky nejrůznějších značek

Sháníte náhradní díly Tatra 815, 148, EURO a TERRN°1 či LIAZ anebo vše pro vozy Avia? Zajímají Vás snad spíše zahraniční značky? V takovém případě pro Vás např. máme náhradní díly MAN, DAF, Mercedes, Renault nebo náhradní díly Iveco, ale to rozhodně není všechno. Můžeme Vám totiž kupříkladu nabídnout i výrobky pro autobusy Karosa či Ikarus anebo pro traktory Zetor.

Eshop.svetluska.cz – vše pro náklaďáky

Internetový obchod Eshop.svetluska.cz patří sice stále k novým projektům, ačkoli již funguje dva roky, nicméně společnost Světluška, s. r. o., existuje již 12 let! Za tu dobu jsme si vytvořili širokou klientelu spokojených zákazníků, mezi které můžete patřit i Vy. Náhradní díly na nákladní vozy nebo díly na Multicar u nás naleznete v nesčetném množství výrobků, a to za zajímavé ceny. Máme pro Vás navíc i příslušenství a nářadí, tipy na dárky pro muže nebo nejrůznější návody. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Další článek: Po sérii špatných výkonů Force India Di Restovi stále věří

15:03 | První závod v Miami se pojede 8. května 2021. Potvrdili to organizátoři.
19:01 | Ferrari potvrdilo, že Charles Leclerc dostane v Soči novou pohonnou jednotku. Čeká ho tak start z konce pole. Kdy novou a vylepšenou pohonnou jednotku nasadí Sainz se rozhodne později.

GP Ruska 2021

Pátek 24. září 2021
1. trénink 10.30–11.30
2. trénink 14.00–15.00
Sobota 25. září 2021
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 26. září 2021
Závod 14.00