Kde sledovat formuli 1 v roce 2021?

Kde můžete v letošním roce sledovat závody formule 1.
Kde sledovat formuli 1 v roce 2021?

Formuli 1 bude také v roce 2021 možné sledovat na placených kanálech Sport 1 a Sport 2.

Vloni v srpnu provozovatel obou kanálů, kterým je AMC Networks International, potvrdil, že prodloužil smlouvu na vysílání formule 1 pro roky 2021 až 2023.

Sport 1 a Sport 2 tradičně nabízejí všechny relace (tréninky, kvalifikaci a závod) v přímém přenosu a ze záznamu. Kromě F1 vysílají třeba také závody formule 2 a formule 3. Série letos mění formát víkendu. Už se nesetkají při jednom víkendu a místo dvou závodů budou za víkend tři.

Kanály Sport 1 a Sport 2 jsou dostupné u mnoha kabelových a satelitních operátorů, v DVB-T2 k dispozici nejsou.

Formule 1 je na internetu

Sledování formule 1 prostřednictvím internetu je možné dvěma způsoby (pokud odmyslíme nejrůznější pirátské streamy). Prvním je využití služeb některého z operátorů a sledování F1 na kanálech Sport 1 a Sport 2. Dnes je běžné, že satelitní operátor nabízí svým klientům sledování televize nejen „přes parabolu“ ale současně i přes internet. Existují i operátoři, kteří vysílají jen přes internet – stačí pohledat firmy nabízející služby IPTV. 

Druhou možností je F1 TV Pro. Služba funguje už nějakou dobu, ale teprve od roku 2021 je dostupná v Česku a na Slovensku. Službu provozuje přímo formule 1. 

F1 TV Pro stojí v České republice i na Slovensku 49,99 euro ročně nebo 5,99 euro měsíčně. Přenos pak můžete sledovat na PC, v mobilu (F1 TV Pro má vlastní aplikaci) nebo tabletu. V průběhu roku by se měla rozšířit i podpora pro televize.

Kromě klasického streamu nabízí F1 TV Pro i rádiové komunikace, data nebo onboard záběry ze všech vozů. 

Zkoušeli jsme F1 TV Pro. Co nabízí, kolik stojí a jak funguje?

Zkoušeli jsme F1 TV Pro. Co nabízí, kolik stojí a jak funguje?

Foto: William Hook, CC BY-SA 2.0, flickr.com 

Diskuze (103) Další článek: Slogany už nestačí. V boji s rasismem musíme letos i konat, vybízí Hamilton