Kde je Roscoe? Aneb Lotus si utahuje z Mercedesu

Tým Lotus se rozhodl popíchnout během testu v Silverstonu konkurenční Mercedes, na svůj vůz umístil provokativní hlášku. AKTUALIZOVÁNO
Kde je Roscoe? Aneb Lotus si utahuje z Mercedesu

Lewis Hamilton si před letošní sezónou pořídil psa jménem Roscoe a příležitostně ho s sebou vozí na okruhy po Evropě, dokonce pro něj za tímto účelem získal speciální propustku od Bernieho Ecclestona.

Testů v Silverstonu se ale Mercedes neúčastní, a to za trest, protože po GP Španělska uskutečnil nelegální test s Pirelli. V paddocku tak ani není k vidění Roscoe a Lotus se tak trochu provokativně ptá twitterovskou značkou: #Kde je Roscoe?

Aktualizace
Lewis Hamilton vzal popíchnutí Lotusu s patřičným nadhledem a přes Twitter mu odpověděl: "Lidi, netřeba panikařit. Roscoe je tady a zkouší nové pneumatiky."

Další článek: Ve čtvrtek byl v Británii nejrychlejší Ricciardo

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
8:58 | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.