K prodeji formule 1 nedojde, opakuje Ecclestone

Navzdory oficiálně deklarovanému zájmu News Corpu a Exoru zůstává Bernie Ecclestone přesvědčený, že se CVC nenechá přemluvit k prodeji formule 1.
K prodeji formule 1 nedojde, opakuje Ecclestone

CVC ve své reakci uvedla, že formule 1 není v současnosti na prodej, a šéf formule 1 tento postoj potvrdil. A nadále si stojí za tím, že si News Corp dělá reklamu, aniž by se skutečně zajímala o koupi formule 1.

"Kdyby někdo chtěl koupi uskutečnit, tak byste si řekli, že osloví majitele s otázkou, jestli chtějí prodat," řekl Ecclestone pro AP. "Já osobně vím, že CVC nechce prodat, takže to bude těžké. CVC podle mě zůstane dlouhodobě, tím jsem si stoprocentně jistý."

Že by přeci jen CVC coby současný majitel změnila názor a prodala, podle Ecclestona možné je, ale za úplně jiných okolností, než je současné mediální oťukávání.

"Pokud by někdo přišel a nabídl jim (CVC) mnohem víc peněz, než je její (formule 1) hodnota, tak by samozřejmě řekli: ´Sedněme si a popovídejme si.´ Ale jsem přesvědčený, že se tohle nestane. Ovšem chápu, proč společnost tak velká, jako je News Corp, musí hledat nové partnery. Nejdřív to byl Carlos Slim a teď máme dalšího."

Další článek: Virgin nasadí v Turecku přepracovaný vůz, dostane ho jen Glock

18:07 | Norris dostal za nájezd do boxů jen napomenutí. Sportovní komisaři přihlédli k podmínkám na trati.
17:31 | Pokud se díváme správně, tak by měl Stroll i přes penalizaci zůstat 11.
17:30 | Lance Stroll dostal penalizaci 10 sekund a 2 trestné body za kolizi s Gaslym.
16:25 | Norrisovi hrozí penalizace za špatný vjezd do boxů. V 16:45 půjde kde sportovním komisařům.

GP Ruska 2021

Pátek 24. září 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Bottas
Sobota 25. září 2021
3. trénink zrušen
Kvalifikace Norris
Neděle 26. září 2021
Závod Hamilton