Jsme čtvrtí nejlepší, věří si Lotus

Williams říká, že má třetí nejrychlejší vůz. Na čtvrté místo se nyní pasuje Lotus, který zatím svou rychlost nedokázal přetavit do zisku potřebného počtu bodů.
Jsme čtvrtí nejlepší, věří si Lotus

„Vypadá to, že v závodě máme čtvrté nejrychlejší auto,“ říká Alan Permane pro Autosport. Permane samozřejmě zmiňuje, že se jim nepodařilo získat potřebné body, ale až se jim to povede, mohli by být v šampionátu také čtvrtí, za což by byli velmi rádi.

Grosjean dokončil závod v Číně na 7. místě, Maldonado se dopustil několika chyb, nakonec do něj narazil Jenson Button a Venezuelan tak nedokončil ani třetí letošní závod.

„Bez Pastorova špatného nájezdu do boxů bychom byli pohodlně sedmí a osmí,“ pokračuje Permane. „Porazit Ricciarda nebo oba red bully v kvalifikaci je problém. Ale myslím, že naše rychlost v závodě je výrazně lepší než jejich a o trochu lepší než u Toro Rosso a Sauberu. Stačí nám to k pohodlným závodům.“

Foto: Getty Images / Clive Mason

Diskuze (16) Další článek: Räikkönen má velkou šanci zůstat u Ferrari
20:11 | Gasly dostal varování za zdržení Sainze.
18:15 | Za incident s Mazepinem ve třetím tréninku byl Hamilton napomenut a tým dostal pokutu 25 000 euro.
16:53 | Hamilton jde před sportovní komisaře kvůli nerespektování dvojitých žlutých vlajek.
14:18 | První závod F2 vyhrál Armstrong. Piastri devátý, Čou se roztočil a dojel na chvostu pole. V závodě byly 2 safety cary, jeden (resp. dva) virtuální.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Hamilton
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30