Josef Král skončil v GP2, střídá jej Španěl Clos

Josef Král nebude o nadcházejícím víkendu startovat v závodech formule GP2 v Bahrajnu v rámci velké ceny formule 1. V autě týmu Addax jej střídá Daniel Clos.
Josef Král skončil v GP2, střídá jej Španěl Clos

Josef Král před startem letošní sezony oznámil smlouvu s týmem šampionů Barwa Addax. Startoval v Malajsii, ale na body se se čtrnáctým a devátým místem v obou závodech nedostal.

Addax pro nadcházející závod v Bahrajnu oznámil, že Krále střídá Španěl Daniel Clos, náhradní pilot týmu F1 Hispanie Racing. Na svém kontě mí vítězství z krátkého závodu v Istanbulu před dvěma lety a jedno vítězství z GP2 Asia.

Další článek: GP Číny 2012 - Co v tiskových materiálech nebylo

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.