Již sedm týmů prozradilo data představení nových vozů

Většina stájí s odhalením počká do prvních testů, které začnou 28. ledna na okruhu v Jerezu. McLaren, Ferrari a Sauber připravují online prezentaci.
Již sedm týmů prozradilo data představení nových vozů
Prázdniny pilotů se rapidně chýlí ke konci. Již za devět dní se v Jerezu rozburácí šestiválcové turbomotory a začne první ze tří předsezonních testů. Toro Rosso, Red Bull, Mercedes a Caterham své nové zbraně představí až ve Španělsku. Oproti tomu McLaren, Ferrari a Sauber zvolily formálnější online prezentaci. 

Dosud známá data představení vozů

McLaren: 24. ledna (online)

Ferrari: 25. ledna (online)

Sauber: 26. ledna (online)

Toro Rosso: 27. ledna (Jerez)

Red Bull: 28. ledna (Jerez)

Mercedes: 28. ledna (Jerez)

Caterham: 28. ledna (Jerez)

Je zřejmé, že k výše uvedeným týmům v Jerezu přibude také Williams, který již poprvé nastartoval agregát Mercedesu ve svém voze a avizoval, že první testy hodlá stihnout. Naopak Lotus již před časem avizoval, že monopost E22 představí až v únoru. V Jerezu se pojede od 28. do 31. ledna. Další dva testy proběhnout v Bahrajnu. První z nich 19. až 22. února a druhý od 27. února do 2. března. 

Další článek: Damon Hill se postavil za dvojnásobné body v posledním závodě

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.