Jezdím lépe než kdy dřív, míní Hamilton

Lewis Hamilton je přesvědčený, že je ve vrcholové formě, což ovšem kvůli technickým problémům s vozem není tolik vidět.
Jezdím lépe než kdy dřív, míní Hamilton

Hamilton se v posledních závodech potýkal s technickými problémy, v Singapuru odstoupil z vedení kvůli poruše převodovky, zatímco v Japonsku a Koreji byl jeho vůz špatně ovladatelný kvůli problémům se zavěšením zadních kol.

Před Indií je ale britský jezdec spíše optimista. "Loni jsem tam neměl moc dobrý víkend, ale cítím, že poslední dobou jezdím lépe než kdy dřív, i když to výsledky moc neukazují," řekl.

"Takže do Indie mířím odhodlaný získat další dobrý výsledek. Myslím, že budeme mít vůz, kterému bude ten okruh sedět, a nemůžu se dočkat, až tam v pátek vyjedu trénovat."

Odčinit problémy z posledních závodů hodlá celý McLaren. "Naše víkendy v Japonsku a Koreji nebyly moc vydařené," uznal šéf týmu Martin Whitmarsh. Ale i když se v těchto dvou závodech nesmálo na McLaren štěstí, dokazuje to, že žádný tým nebo jezdec není imunní vůči vlnám štěstí nebo smůly."

"Štěstí se samozřejmě hýbe oběma směry a já věřím, že po dvou závodech zklamání budou ty příští dva pro Jensona, Lewise a celý tým úspěšnější."

Další článek: Grosjean dostane v Indii Coanda výfuky, Räikkkönen nové křídlo