Jezdci Williamsu věří v silné Rakousko a boj s Ferrari

Felipe Massa a Valtteri Bottas věří, že je čeká silná Velká cena Rakousko a že letos mohou Ferrari ještě minimálně potrápit.
Jezdci Williamsu věří v silné Rakousko a boj s Ferrari

„Když se podíváme, jaká měli (Ferrari) vylepšení motoru a že rozdíl mezi námi a jimi je stále podobný, tak to ukazuje, že stále ještě můžeme bojovat,“ řekl Felipe Massa pro Motorsport.com. „Měli bychom mít v příštím závodě upgrade našeho vozu. Doufám, že jim můžeme být ještě blíže.“ 

Pohár konstruktérů

  • 2. Ferrari: 180 bodů
  • 3. Williams: 104 bodů

Massa neví, kdy Mercedes upgraduje motory, ale pak podle něj budou silnější také v této oblasti.

Rakouskou by mělo být podle Massy pro Williams silnou tratí a navíc upgrady budou opravdu velké, takže Brazilec věří, že mohou Ferrari opravdu potrápit.

S tím v rozhovoru pro APA souhlasí také Valtteri Bottas, který má na Red Bull Ring více než dobré vzpomínky.

„Nikdy nezapomenu na své první umístění na stupních vítězů (Rakousko 2014). Teď chci své první vítězství, i kdy vím, že to bude v letošním roce těžké.“

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: V anketě GPDA padl světový rekord

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.